Ukraine

Філатов про будівництво зливової каналізації у Дніпрі: "Це розв'язання проблеми, за яку не бралися за всі роки незалежності"

У Дніпрі почалося будівництво зливової каналізації на житломасиві Перемога
У Дніпрі почалося будівництво зливової каналізації на житломасиві Перемога відкриті джерела

За останні п'ять років у Дніпрі з нуля звели необхідні комунікації в різних районах міста

У місті Дніпро взялися комплексно вирішити стару інфраструктурну проблему, пов'язану з відсутністю дощових колекторів на низці житломасивів через невдале проектування. Про це повідомили в прес-службі Дніпровскьої міської ради.

За останні п'ять років у Дніпрі з нуля відповідні комунікації звели в різних районах міста. Наразі триває будівництво ще одного об'єкта по  Набережній Перемоги, 118.

Міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду будівництва повідомив: "Це – п'ятий пусковий об'єкт з водопониження, який ми робимо в цій каденції. Надалі також продовжимо цим опікуватися. Проблема для міста дуже серйозна (і не лише тут), утім, існувала вона дійсно ще з радянських часів".

Борис Філатов
Борис Філатоввідкриті джерела

Раніше після зливи у дворі утворювалася велика калюжа. Так тривало декілька десятиліть. Місцеві мешканці жартома кажуть, що це була "туристична принада для дітей не одного покоління".

Місцева мешканка Ганна розповідає: "У нас вже є своя малеча, а ця калюжа – ніби вічна. Я пам'ятаю, як ми дітьми тут як тільки не бігали і не гралися. Навіть не віриться, що вона може зникнути".

Мешканка Дніпра
Мешканка Дніправідкриті джерела

Місцева мешканка Алла мешкає в тутешньому будинку ще з 1980-х років, тож проблему з відсутністю дощової каналізації теж відчула на власному досвіді.

"Калюжі були навіть після малого дощу. І жаби були в них, діти чи купалися, чи взимку каталися, як на ковзанці. Ми дуже раді, що зараз, за 30 років, нарешті щось робиться", – розповідає жінка. 

Підрядник робіт зазначає, що за сприятливих погодних умов, із будівництвом впораються до кінця року: "Будується все з нуля. Робота непроста, труба повинна знаходитися глибше ґрунтових вод, треба зважати і на наявні комунікації".

Після закінчення будівництва майже півкілометра дощового колектору, ділянку заасфальтують та приведуть до ладу бордюри.

Як повідомляв 5.UA, Філатов вважає, що Київ має передати регіонам екологічний контроль та інші повноваження для поліпшення якості життя. 

Football news:

Inter want to sign Giroud in January
ISCO agent: he wants to try to play in another League
Roberto De Derbi is the new Serie A coaching star. His Sassuolo is the best control team in Italy, but it lacks improvisation
Wayne Rooney: Chelsea and Mourinho wanted to sign me, there were also Real Madrid and Barcelona
Eriksen can go to Real Madrid, ISCO-to Inter as part of the exchange (Sky)
Beckham returned to the cover of FIFA 23 years later. For this, he will get more than paid in real PSG
Barcelona transferred a 5 million Euro bonus to Borussia for Dembele's transfer. Catalans have already paid more than 130 million