logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Фото: окупований Крим застала нова екологічна катастрофа

У тимчасово окупованому Росією Криму вкотре зафіксували екологічні проблеми. У Сімферопольському районі майже висохло міжгірне водосховище.

У мережі було опубліковано знімки, де видно, як колись велика водойма істотно обміліла. До окупації у 2014 році водосховище наповнювалось через  Північно-Кримський канал.

«Сьогодні це більше схоже на калюжу», – йдеться у підписі до фото.

Нагадаємо, анексованому Криму загрожує екологічна і продовольча катастрофа. Окупанти не здатні забезпечити весь півострів прісною водою. А будівництво нових водосховищ негативно вплине на екологію.

Зараз на півострові не вистачає прісної води і грунт почав  засолятись. Найбільші проблеми – у степових і сільськогосподарських районах.

Постпред президента України у Криму Антон Кориневич заявив, що будь-які питання, пов’язані з незаконно анексованим півостровом, має право ставити і вирішувати виключно Україна. Так він відреагував на заяву окупаційної «влади» Криму про необхідність відновити поставки води на тимчасово окупований півострів.

Єдиною умовою відновлення подачі води на Кримський півострів є його деокупація.

Фото: Собрание Рисунков

Themes
ICO