logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Фото: в Москві пройшли акції за деокупацію Криму і звільнення моряків

У центрі Москви на Арбаті активісти російської ініціативної групи «Стратегія-18» провели низку одиночних пікетів за деокупацію Криму і звільнення українських моряків, ув’язнених зі «списку Сенцова», а також на підтримку кримських татар.

Як повідомляє «Крим. Реалії», російські активісти з Санкт-Петербурга і Москви об’єдналися в безстрокову акцію під назвою «Стратегія-18» на честь дня депортації кримських татар 18 травня 1944 року. Зазначено, що щомісяця 18 числа активісти виходять на вулиці, щоб розповісти про ситуацію в анексованому Криму та порушення прав і свобод людини там.

Російська активістка Віра Лаврешина підкреслила, що активісти не втрачають надію налагодити діалог з жителями Москви про неминуче повернення Криму.

«Ми продовжуємо флешмоб по тяжкохворим Едему Бекірову, Павлу Грибу, за звільнення українських моряків і ув’язнених зі «списку Сенцова». Поки не доб’ємося своєї мети. Слава Україні! Ми віримо в перемогу … Після масового побиття москвичів на суботніх прогулянках настало тимчасове «пом’якшення звичаїв» поліцейських. Звичайно, на арбатському перехресті чергували кілька патрульних машин. Але «космонавтів» (співробітників підрозділу ОМОН, – ред.) ніде видно не було. І ніхто нас не намагався відстежувати, гвинтити і бити», – додала активістка.

Нагадаємо, у Москві 10 серпня відбувається нова акція протесту через відмову в реєстрації опозиційних кандидатів на вибори до Московської міської думи. За різними даними, в протестах беруть участь від 20 до 50 тисяч осіб.

Це вже третя спроба російських активістів добитися у влади дозволу опозиційним кандидатам обиратися до міської ради російської столиці. Перша акція протесту відбулася у Москві 28 липня. У ній взяли участь до 30 тисяч осіб. Тоді за участь у несанкціонованому мітингу поліція затримала 1372 людини. Це «рекорд» для російських силовиків за останні сім років, з часу протестів на Болотній площі у 2012 році.

Раніше у Москві на стихійному мітингу, що викликаний свавіллям влади на виборах до міської думи, вшанували хвилиною мовчання українців і грузинів, які загинули у війнах із Росією.

Також на мітингу в Москві росіяни визначилися, куди подіти Медведєва і Путіна.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO