Ukraine

Фото: вперше з початку пандемії Радбез ООН провів невіртуальне засідання

14 липня Рада Безпеки ООН вперше за кілька місяців провела засідання не у віртуальному форматі, а за фізичної присутності офіційних представників країн-членів.

«Без звичних краєвидів стола-підкови, але за фізичної присутності – вперше за чотири місяці Радбез провів засідання в стінах ООН», – повідомив речник Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.

Ніколенко нагадав, що засідання Ради Безпеки в штаб-квартирі ООН не проводилися з 12 березня. Зараз дозволено бути присутнім лише двом представникам від кожної з 15 делегацій країн-членів Радбезу. Пересування делегатів залою засідань передбачено тільки за годинниковою стрілкою, при цьому вхід і вихід розташовані в різних частинах приміщення.

Згодом залежно від поліпшення епідеміологічної ситуації в Нью-Йорку також поступово відкриватиметься штаб-квартира ООН.

«Перша фаза має розпочатися 20 липня, коли в будівлі зможуть одночасно знаходитися не більше 400 осіб – це 10% від звичайної кількості відвідувачів», – уточнив Ніколенко.

Міжнародний валютний фонд очікує, що у 2020 році світова економіка впаде на 4,9%, а не на 3%, як прогнозувалось у квітні. Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings погіршило прогноз падіння світового ВВП з 3,9% до -4,6%.

За підрахунками МВФ, відновлення української економіки після кризи, спричиненої пандемією коронавірусу, очікується не раніше 2024 року.

Football news:

Raheem sterling: Looking for tickets to Lisbon. From the 10th to the 24th. Retweet if you can help
Pep Guardiola: Gabriel is the best player of matches with Real Madrid
Three heroes of Lyon in the match with Juve – among them the defender, whom the fans drove in the fall
Manchester City and Lyon will meet in the 1/4 final of the Champions League on August 15 at Jose Alvalade
Photo of Pep and Zizou – just a gift for Showsport users
Ronaldo was eliminated so early from the Champions League for the first time in 10 years, although he tried very hard – in the playoffs for Juve, only he scores
Rudi Garcia: to Pass Juventus is a feat. The most pleasant defeat in my career