Ukraine

Фото: ЗСУ задіяли на міжнародних навчаннях новітні ракетні комплекси

Під час навчань «Об’єднані Зусилля-2020» відбулися навчально-бойові стрільби із систем залпового вогню та ракетних комплексів, серед яких – новітні «Вільха» та «Нептун».

Про це повідомляє у фейсбуці Генеральний штаб ЗСУ. Зокрема відбулися стрільби з ракетних систем залпового вогню «Вільха» і «Ураган». Також завдання відпрацьовували ракетні комплекси «Точка-У» і «Нептун».

Нагадаємо, комплекс «Вільха», модифікації якого випробовувалися, вже пройшов держприйомку та надходить на озброєння ЗСУ. Ефективність «Вільхи» можна порівняти з потужністю оперативно-тактичних ракетних комплексів (ОТРК), але її точність ураження значно перевершує, наприклад, «Точку-У», а нове покоління ракет «Вільхи» не поступиться ОТРК і по дальності. Кожна пускова установка «Вільхи» може завдати високоточний удар по 12 різним об’єктам противника, а не одному, як звичайна реактивна система залпового вогню. Під час пікірування на ціль ракета починає коригуватися, здійснюючи наведення по заданій системі координат.

Ракета «Нептун» здатна вражати ворожі кораблі на відстані 300 км. Очікується три модифікації «Нетпуна»: корабельного, наземного і повітряного базування.

Football news:

Ronald Koeman: Maradona was the best in his time. Now the best Messi
PSG President acquitted of selling world Cup broadcast rights
Ter Stegen and Coutinho were not included in Barca's bid for the match against Alaves
Zidane on creating the super League: I've Heard about it, but I have enough worries. We can't even enjoy the wins
Zinedine Zidane: Benzema's Criticism won't hit Vinicius. I used to do it myself, and I was also scolded
Maradona on a gift for the 60th anniversary: The disappearance of the pandemic and the scudetto for Napoli
Barcelona will try to buy Eric Garcia again in January. The deal must be approved by the club's new President