logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Франція висунула Ніццу на внесення до списку об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО

Комітет Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО розгляне це на сесії, яка відбудеться у липні 2021 року.

Франція висунула Ніццу на внесення до списку об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО, повідомляє zn.ua.

Міністр Європи та закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан і міністр культури Франк Рієстер оголосили про висунення кандидатури столиці туризму Рив'єри – Ніцци – на внесення до Списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

"У Ніцці наприкінці XVIII століття з'явився новий тип міського планування, спрямований на перетворення міста у зимовий, а потім і в літній курорт. Тут сформувалося нове місто-космополіт, розвиток якого протягом 1760 і 1960 років перетворено на курорт", - йдеться у спільному комюніке міністерств. 

"Вже з другої половини XIX століття міжнародний успіх Ніцци сприяв облаштуванню нових об'єктів уздовж узбережжя в місцях, що мають порівняльні характеристики рельєфу та клімату. Міські масштаби та різноманітність спадщини зробили Ніццу еталоном міст Рив'єри". Місто-кандидат Ніцца, яку ми будемо просувати у цього року є унікальним і заслуговує отримати визнання цінності культурної спадщини певного типу містобудування, що не має собі аналогів: космополітичного та орієнтованого на відпочинок. Те, що створено у Ніцці наприкінці XVIII визначив важливу частину нашої сучасності", - додав Рієстер.

Нагадаємо, визначено найкращі міста світу 2020 року. 

Themes
ICO