logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

"Газпрому" обмежили доступ до німецького газопроводу OPAL

"Газпрому" обмежили доступ до німецького газопроводу OPAL

Німецький оператор OPAL Gastransport GmbH & Co газопроводу OPAL, яким газ надходить з "Північного потоку" на ринки Центральної Європи, заявив про обмеження доступу до потужностей газопроводу з 14 вересня згідно з рішенням Європейського суду.

Про це повідомляється на сайті німецького оператора OPAL Gastransport GmbH & Co.

"Opal Gastransport GmbH & Co. KG обмежить використання частково регульованих пропускних потужностей... відповідно до технічних вимог 14 вересня 2019 року о 6:00 ранку за центрально-європейським часом", - сказано в повідомленні.

Відповідно до постанови Федерального мережевого агентства ФРН від 13 вересня, обмежується використання потужностей в обсязі 15,86 мільйона кВт-год на годину або 34,8 мільйона кубометрів газу на добу.

Нагадаємо, Європейський суд загальної юрисдикції скасував розширений доступ російського "Газпрому" до газопроводу OPAL, яким газ надходить з "Північного потоку" на ринки Центральної Європи, що може змусити його більше використовувати газопроводи в Україні та може підсилити позицію України на газових переговорах з РФ.

У травні 2018 року Європейський суд відхилив позови НАК "Нафтогаз України" і польської нафтогазової компанії PGNiG, у яких компанії оскаржили рішення Єврокомісії про надання російському газовому монополістові компанії "Газпром" розширеного доступу до газопроводу OPAL, яким газ надходить з "Північного потоку" на ринки Центральної Європи.


All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO