logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Геращенко вважає, що депутат зі «Слуги народу» і його політсила мають вибачитися за образу журналістки

Геращенко зауважила, що Бужанський також раніше вправлявся в приниженні народних депутатів і депутаток - Геращенко вважає, що депутат зі «Слуги народу» і його політсила мають вибачитися за образу журналістки

Геращенко зауважила, що Бужанський також раніше вправлявся в приниженні народних депутатів і депутаток

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко заявила, що новообраний народний депутат з партії «Слуга народу» Максим Бужанський та його політсила повинні вибачитися перед журналісткою Ольгою Духніч.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала

«Я висловлюю свою солідарність з НВ і в першу чергу з пані Ольгою Духнич. Вона дала дуже гідну відповідь одному персонажу на його образу. Але треба віддати належне, цей персонаж не вперше дозволяє собі принизливі і зневажливі слова на адресу інших людей, думки і позицію яких він не поділяє. Правда, до цього він вправлявся в приниженні народних депутатів і депутаток», - написала Геращенко.

Вона зауважила, що сміятися з вад депутата, його зовнішнього вигляду, принижувати його в Україні стало нормою, і це ЗМІ культивують, а не засуджують.

«Журналісти жодного разу публічно не засудили цього персонажа, коли він культивував свою ненависть до всього і всіх , в т ч на ТБ. Можливо, прийшов час більшої толерантності і взаємоповаги? А щодо персонажа, то він і його політсила мають вибачитися перед НВ і журналісткою. Чекаємо», - додала Геращенко.

Нагадаємо, новообраний депутат від «Слуги народу» назвав журналістку «тупою вівцею». «Чергова тупа вівця, що представляється журналісткою одіозного ЗМІ НВ, в інтерв'ю з представником «Слуги народу» заявила, що я ностальгую за СРСР і «часами Януковича». Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу. Тупа вівця з одіозного ЗМІ», – написав «слуга народу».

Як повідомлялося, журналісти обурені ставленням до них команди Зеленського.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO