Ukraine

Геращенко заявила, що журналіста Семену включили в "список на обмін"

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що незаконно засудженого в окупованому Криму журналіста Миколу Семену Київ включив у список українців, яких пропонують Росії обміняти на 23 засуджених росіян. Про це в понеділок, 4 червня, пише Крим.Реалії.

"Ми зараз дуже артикулюємо це питання", – наголосила Геращенко.

Нагадаємо, 4 червня перший віце-спікер Верховної ради Ірина Геращенко повідомила, що Україна готова обміняти 23 засуджених в Україні росіян на Олега Сенцова та інших українських політв’язнів, незаконно утримуваних на території Російської Федерації.

Як повідомлялося, 22 вересня так званий Залізничний районний суд Сімферополя засудив кримського журналіста Миколу Семену до двох з половиною років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю. Прокуратура просила для журналіста Семени три роки позбавлення волі умовно. Однак 18 грудня в окупованому Криму підконтрольний Москві Верховний суд ухвалив рішення частково пом'якшив вирок кримському журналісту Миколі Семені. Так, суд пом'якшив вирок Семені в частині додаткового покарання. Йдеться про заборону займатися публічною діяльністю на два роки, а не три, як було раніше.

У грудні слідчий в анексованому Криму висунув Семені звинувачення в остаточній редакції в кримінальному злочині, передбаченому частиною 2 статті 280.1. Кримінального кодексу Росії «публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації». Кримінальна справа складалася з шести томів. На допиті ФСБ Микола Семена заявив, що у своїх матеріалах реалізовував право на «вільне висловлення думки».

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з вироком у справі журналіста Миколи Семени.

Football news:

Sane signed a contract with Bayern until 2025 (Fabrizio Romano)
Thorgan Hazard will be number 10 for Borussia next season
Simeone on Griezmann's playing time: at Atletico, 3 minutes is very important. We lost the Champions League final like that
Griezmann looks like a parody of himself. Ex-coach of Sociedad about Antoine in Barca
Hakimi spent the super season in Dortmund, belonged to Real Madrid, and ended up at Inter
Undress and have dinner with us. Karembeu about how the players of Real Madrid joked Casillas
Hakimi moved from Real Madrid to Inter