Ukraine

Гірський рятувальник показав виставку фото Карпат

У Калуші Івано-Франківської області відкрили виставку світлин калуського природознавця, волонтера музею, краєзнавця і гірського рятувальника Василя Фіцака.

Виставка отримала назву "Живий світ навколо нас", повідомили у краєзнавчому музеї Калущини.

186 світлин показують фауну Прикарпаття. Фотографії розподілено за форматами. На кожній із них є відповідний етикетаж, з допомогою якого можна дізнатися цікаві відомості про тваринний світ Карпат.

Автор фото Василь Фіцак, начальник Явірницького пошуково-рятувального відділення, який цього дня відзначив 38-ліття, не зміг приїхати на виставку через сніговий "полон" у Карпатах.

"Як приємно відвідувати виставки, на яких демонструється природа рідного краю. Мальовничі ландшафти, рідкісні види рослин,Тварин та чаруючі пейзажі – все це захоплює і зворушує. Втім, мало хто з нас замислювався над тим, що стоїть за лаштунками цих робіт. А це без перебільшення титанічна праця, яка вираховується роками, великою кількість затраченого часу, а також ресурсів, як технічних так і людських", - розповів відвідувач виставки Олександр Кніпа.

Піп Іван Чорногірський — одна з найвищих вершин українських Карпат, нині повністю вкрита снігом. Астрономо-метеорологічна обсерваторія "Білий слон" скована кригою.Така погода на вершині висотою 2020 м тримається із середини січня.

Зараз ви читаєте новину «Гірський рятувальник показав виставку фото Карпат». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua