Ukraine

Глава МЗС Литви назвав Лукашенка колишнім президентом Білорусі (Відео)

Лінкявічюс
Лінкявічюс Ліга

Також посадовець відреагував на звернення Лукашенка до Путіна

Викриття власної пропаганди. Так розцінює звернення Лукашенка до Путіна – глава МЗС Литви, Лінас Лінкявічюс. Коментар опублікувало видання "Делфі". У дописі в Twitter Лінкявічюс називає Олександра Лукашенка – колишнім президентом Білорусі. Та іронічно запитує проти кого Лукашенко просить допомоги у Путіна? Проти власного народу, що несе на вулицях квіти?

Лінкявічюс – один із перших високопосадовців, хто публічно назвав Олександра Лукашенка "колишнім" президентом Білорусі. Путін і Лукашенко поспілкувалися телефоном удень. Олександр Лукашенко вирішив зателефонувати в Кремль, оскільки події у Білорусі, на його думку, – це загроза Союзній державі Росії та Білорусі. А не лише Білорусі.

"Це – громадяни держави, а не щось, чим можна маніпулювати. Треба припинити принижувати їх, називати безробітними чи тими, хто не знає, чого хоче. Принижувати, показуючи, що вони не заслуговують поваги. Це – глухий кут, який матиме наслідки не лише особисті, але й для цілої держави", – сказав Лінас Лінкявічус, міністр закордонних справ Литви. 

Як відомо, у Білорусі від 9 серпня не припиняються масові акції протесту проти масштабних фальсифікацій на виборах. Білоруські силовики жорстко придушують протести, застосовуючи гумові кулі та світлошумові гранати. За кілька днів було арештовано майже 7 тисяч людей, сотні отримали травми то поранення. При цьому значна частина затриманих навіть не виходила на протести – ОМОНівці схоплювали людей, які просто проходили по вулиці або їхали в машині.

Football news:

Lampard on Havertz's hat-trick: a Great night for Kai. There will be many more like this
Lopetegui to Bayern: Sevilla are filled with desire. Preparing for the match with great hope
Spartak-2 coach Pilipchuk about 1:2 with Alania: sorry for the boys who fall under the arbitrariness of the judges
Havertz scored the 26th (18+8) point in 2020. Only Levandovsky, Messi and Ronaldo have more players in the top 5 leagues
Joau mariou is Interesting to Betis and Galatasaray. Inter are ready to sell the midfielder
Real Madrid defender Nacho is Interesting for Milan, Napoli and Roma
Dest will arrive in Barcelona today. Blaugrana has agreed a contract with him and will pay Ajax 20+5 million euros