logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Главу Укрексімбанку Гриценка затримали за повернення державі грошей Януковича - адвокат

Главу Укрексімбанку Гриценка затримали за повернення державі грошей Януковича - адвокат
Адвокат глави Укрексімбанку Гриценка заявив, що його підзахисного затримали за повернення державі грошей Януковича. Фото: Mi100.com

Адвокат глави Укрексімбанку Олександра Гриценка Денис Галанський заявив про тортури його підзахисного і порушення закону під час затримання.

"СБУ коментує влаштоване співробітниками спецслужби бандитське викрадення Олександра Гриценка, називаючи його затриманням за дорученням Генеральної прокуратури України", - сказав Галанський, передає Інтерфакс-Україна.

Адвокат додав, що замість доставки Гриценка до найближчого органу досудового розслідування його "кілька годин возили містом у кайданках, піддаючи тортурам". За словами Галанського, під приводом медичного огляду Гриценка "доставили до лікарні, але після прибуття адвокатів від огляду відмовилися і відвезли в ізолятор, а протокол почали складати через 8 годин".

Адвокат Денис Галанський також заявив, що його підзахисного затримали за те, що він забрав кошти Януковича на користь держави.

"З 78 сторінок підписаного відомим на всю України прокурором Костянтином Куликом повідомлення про підозру голові правління ПАТ Укрексімбанк Олександру Вікторовичу Гриценку, конкретним діям власне Гриценка присвячено буквально кілька речень.

А саме Кулик звинувачує Гриценка у тому, що він як керівник ПАТ Укрексімбанк наполегливо вживав заходів щодо погашення заборгованості за виданими банком кредитами, у тому числі і за рахунок заставного майна і коштів.

І досяг успіху, "на підставі отриманих судових рішень" (цитата) домігся стягнення на користь державного ПАТ "Укрексімбанк" коштів і майна.

Кулик може скільки завгодно розписувати кому належали заставлені кошти і майно (Кулик пише - злочинній організації Януковича) і яким чином вони були здобуті.

Керівник ПАТ Укрексімбанк Гриценко стягнув кошти і майно на користь державного банку і на підставі судових ухвал, отже не скоїв жодного правопорушення, навпаки, захистив інтереси ПАТ Укрексімбанк", - переконує Галанський.

Голову Укрексімбанку Олександра Гриценка затримали співробітники СБУ за дорученням Генеральної прокуратури.

За офіційними даними, його підозрюють у сприянні легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом чиновниками часів екс-президента Віктора Януковича.

Зараз ви читаєте новину «Главу Укрексімбанку Гриценка затримали за повернення державі грошей Януковича - адвокат». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO