logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Голова «Укравтодору» Кубраков: В Україні за рік буде відремонтовано більше 6 тис. км доріг

Голова «Укравтодору»  Олександр Кубраков зазначив, що вже оновили 70% керівного складу служб автомобільних доріг в областях - Голова «Укравтодору» Кубраков: В Україні за рік буде відремонтовано більше 6 тис. км доріг

Голова «Укравтодору»  Олександр Кубраков зазначив, що вже оновили 70% керівного складу служб автомобільних доріг в областях

Близько 90-95% українських доріг перебувають у незадовільному стані, відтак «Укравтодор» у 2020 році планує втілити безпрецедентний план із перезавантаження застарілої дорожньої системи.

Про це у Facebook повідомив голова «Укравтодору» Олександр Кубраков. У понеділок він разом з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком і міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм презентували план на 2020 рік щодо ремонту доріг.

«Мета – більше 6 тис. км оновлених доріг (з них 4000 – дороги «Укравтодору», – «Главком»). Рекордні 85 млрд грн залучених коштів. І нова управлінська політика. Все це допоможе зробити цей рік переломним», - заявив Кубраков.

Голова «Укравтодору» вказав на три важливих рішення, які в цьому році допоможуть втілити цей план.

По-перше, це жорстка та прозора кадрова політика.

«Вже оновили 70% керівного складу служб автомобільних доріг в областях, а зараз активно впроваджуємо внутрішню систему KPI і незалежну оцінку якості робіт підрядників», - зазначив він.

По-друге, це оптимізація закупівельного процесу: «Укравтодор» розробляє єдині кваліфікаційні вимоги, єдину тендерну документацію, єдиний типовий договір.

По-третє, це міжнародне партнерство та впровадження сучасних рішень: співпраця з IT-компаніями у сфері Big Data, smart-планування з орієнтацією на кількісні та якісні показники, розвиток ІТС (інтелектуальної транспортної системи) і діджитилізація процесів.

«Цілі дуже амбітні. Але з тією підтримкою, яку ми маємо від бізнесу, усіх гілок державної влади та громадськості – у нас все вийде», - додав Кубраков.

Як повідомив раніше радник прем'єра Юрій Голик, уряд у межах затвердженого плану дорожніх робіт на 2020 рік планує побудувати дев’ять об'їзних доріг.

Themes
ICO