logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Google запустила у тестовому режимі нову соцмережу

Корпорація Google зайнялася розробкою нової соціальної мережі після недавнього закриття Google+. Новий додаток називається Shoelace, що в перекладі з англійської означає "шнурки".

Відзначається, що проєкт покликаний об'єднати людей, які живуть поруч з однаковими інтересами. Так, користувач зможе вказати в акаунті свої хобі та улюблені розваги, а додаток підбере тематичні заходи, зустрічі поблизу, а також допоможе організувати власні івенти.

Google запустила у тестовому режимі нову соцмережу - фото 340765

Крім того, події можна буде обговорювати з іншими учасниками в загальному чаті. Також в додатку передбачена можливість запрошувати на зустрічі інших людей, навіть якщо вони не користуються цією соціальною мережею.

Зараз програма доступна на платформах Android і iOS, а щодо веб-версії додатка розробники поки не говорять. Відомо, що зараз проводиться закрите тестування продукту на території Нью-Йорка, реєстрація можлива тільки за запрошеннями.

За словами творців проєкту, назва Shoelace є відсилкою до його мети – пов'язувати людей зі спільними інтересами, так само як зв'язуються кінці шнурків на черевиках. За цією ж аналогією заходи, які створюються в додатку, були названі Loops – "петлі".

Google запустила у тестовому режимі нову соцмережу - фото 340767
Google запустила у тестовому режимі нову соцмережу - фото 340767
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO