logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Готується до трону: з'явився доказ про близький зв'язок між Кейт Міддлтон і Єлизаветою II

Герцог і герцогиня Кембриджські – принц Вільям і Кейт Міддлтон – супроводжували королеву Єлизавету II до церкви в Балморалі у Шотландії у неділю, 25 серпня.

Згідно з королівським протоколом, наразі першим у черзі на королівський престол є син Єлизавети ІІ принц Чарльз. Однак з кожним роком з'являється дедалі більше чуток, що королева передасть престол саме другому представнику королівської сім'ї у черзі – старшому сину Чарльза принцу Вільяму.

Ще в квітні 2019 року історик королівської сім’ї Ребекка Лонг розповіла, що у герцога Кембриджського є шанси посісти трон, адже Вільяма і Кейт обожнює британський народ, коли до Чарльза з Каміллою ставляться з більшим негативом. Як повідомляє видання US Weekly, зв'язок між Єлизаветою II і Кейт Міддлтон є дуже міцним.

Кейт потроху бере на себе нові зобов’язання за останні роки, щоб не вдарити в бруд обличчям, коли прийде час. Вільям і Кейт – улюблені народом члени королівської сім’ї, люди були б раді побачити їх на троні,
– наголошує історик.

Днями з'явилося нове підтвердження близьких відносин монарших осіб. На фоні гучного скандалу про те, як принц Гаррі і Меган Маркл подорожують на приватних літаках, принц Вільям з дружиною Кейт Міддлтон прилетіли бюджетним рейсом до Шотландії на запрошення Єлизавети ІІ, яка щороку відпочиває там у своїй резиденції.

У неділю члени королівської сім'ї потрапили в об'єктиви папараці, коли їхали до церкви. У машині поруч до Єлизавети II сиділа саме Кейт Міддлтон. А на передньому місці – принц Вільям. Натомість син королеви принц Чарльз з Каміллою Паркер-Боулз їхав в окремому автомобілі.


Єлизавета II, принц Вільям і Кейт Міддлтон / Getty Images


Єлизавета II і Кейт Міддлтон / Getty Images


Принц Чарльз і його дружина Камілла їхали в іншому авто / Getty Images

Додамо, принц Гаррі та Меган Маркл не приєдналися до сім'ї в Шотландії через участь герцога Сассеккського у спортивних змаганнях. Водночас інсайдери стверджують, що насправді Гаррі і Меган не хочуть зустрічатись з принцом Вільямом та Кейт Міддлтон.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO