Ukraine

Грайлива зачіска на 8 березня: низький хвіст, який підкорив подіуми у 2021

Стильний та оригінальний варіант низького хвоста – головний hair-тренд 2021, який підкорив глядачів модних показів. Адже ця зачіска доповнювала бездоганні б’юті-образи моделей на Тижні моди у Нью-Йорку. Міжнародний жіночий день – ідеальна нагода, щоб повторити грайливу зачіску і продемонструвати її друзям на святковій вечірці.

Хвіст із кульками – універсальний і в той же час небанальний варіант зачіски. А також – практичний: волосся добре зафіксоване, пасма не заважають. Жюстін Маржан, hair-стилістка, яка вигадала такий спосіб оформлення хвоста, зазначає, що ним можна доповнювати як святкові, так і повсякденні образи.

Мінімальна довжина волосся для хвоста з кульками має бути нижче плечей. А саме: від лопаток до пояса. Для зачіски краще підходять стрижки однієї довжини, хоча вона також може допомогти замаскувати каскадний зріз чи стрижку драбинкою. На її створення вам знадобиться не більше 10 хвилин, лак для волосся та спеціальні гумки.

Як зробити хвіст з кульками на 8 березня

Хвіст
Хвіст
Як зробити низький хвіст з кульками / Фото з інстаграму @tresemme.ukraine

З таким хвостом можна йти в офіс на роботу, у ресторан з коханим чи на зустріч з подругою. Для ділового образу використовуйте гумки стриманих відтінків, а для повсякденного життя можна вдосконалити хвіст яскравими аксесуарами для волосся чи навіть зробити 2 хвостики.

Football news:

Mostovoy about Tedesco: He calmed down. I realized that football is not just about yelling and jumping on the edge
Mourinho on Sulscher's words: Sonny is lucky that his dad is better than Ole. The father should always feed the children. We need to steal food for them - steal
Sulscher on Sonya: If my son had been lying down for 3 minutes and not got up without the help of 10 friends, I would have left him without dinner
Mourinho on 1:3 with Manchester United: Tottenham didn't deserve this at all. Perhaps Pogba should have been removed
Tottenham have 1 win in their last 5 matches
Cavani's goal to Tottenham was cancelled out after VAR due to McTominay's go-ahead
Lingard scored 8 goals in the Premier League season, repeating his personal best