logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Гуцульська овеча бриндзя стала першим герграфічним українським продуктом-брендом

В Україні зареєстрували перший товар, який має позначку географічного зазначення - гуцульську овечу бриндзю

"Гуцульська овеча бриндзя" - це перше українське географічне зазначення, що відповідає всім європейським вимогам до реєстрації і має право на визнання в ЄС, пише портал агропромислового комплексу України.

Заявку на реєстрацію географічного зазначення подала громадська спілка "Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів" до Мінекономіки 19 грудня 2018 року", - йдеться у повідомленні.

Автор: Фото: espreso.tv
  Свідоцтво закріплює назву продукту, який виробляють на конкретній території
Свідоцтво закріплює назву продукту, який виробляють на конкретній території

"Гуцульська овеча бриндзя" - це сир, що виготовляється з овечого молока на полонинах Карпат в регіоні Івано-Франківської, Закарпатської та частково Чернівецької областей. Традиції виготовлення продукту беруть свій початок ще з 15 ст. Свідоцтво закріплює назву продукту, який виробляють на конкретній території. Такими зазначеннями є, наприклад, коньяк, шампанське, сир фета тощо. В Україні, окрім бриндзі, такими можуть стати також мелітопольські черешні.

Соєвий сир тофу є незамінним для вегетаріанців. Він поповнює запаси амінокислот, заліза, кальцію та інших мікроелементів. Ті покращують роботу серцево-судинної і нервової системи. Зміцнюють імунітет та знижують ризик виникнення каменів у жовчному міхурі. Головна відмінність тофу від інших сирів у тому, що його білок легко засвоюється. Він не містить тваринного жиру, який є джерелом поганого холестерину.

Зараз ви читаєте новину «Гуцульська овеча бриндзя стала першим герграфічним українським продуктом-брендом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO