Ukraine

Як побудувати міцні стосунки: 9 простих правил

Для того, щоб побудувати міцні стосунки однією любові замало. Будь-які стосунки вимагають щоденної роботи над ними. Кожна пара самостійно будує власну історію кохання і для її щасливого та довгого продовження необхідно дотримуватися декількох простих правил.

Хоча усі закохані по-різному ставляться до відносин і самі для себе виокремлюють головні етапи у їхньому розвитку, проте багато хто часто забуває про щоденні елементарні речі, без яких важко перебувати у гармонії з парнером. Ми підготували для вас добірку із 9 правил, які допоможуть зміцнити стосунки з коханою людиною. 

9 простих правил для міцних стосунків

Говорити варто про все: що подобається, що не подобається, що хвилює, що ви хотіли б змінити. Саме недомовленості часто стають причиною розривів.

Не стримуєте себе: хочете обійняти – обійміть, поцілувати – поцілуйте, відчуваєте радість чи сум – розкажіть про це. Ніколи не тримайте емоції у собі, адже одного дня ви можете просто "вибухнути" і це може стати причиною серйозного конфлікту у парі. Не бійтеся висловлювати почуття, не бійтеся, що партнер не зрозуміє вас. Чим більше ви будете ділитися, тим краще буде розуміння між вами та другою половинкою. 

Для того, щоб почувати себе вільно та безпечно необхідно навчитися довіряти один одному. Ніколи не обманюйте людей, яких ви любите. Будь-яка брехня – це кінець довіри. А з сумнівами важко будувати спільне майбутнє.

Багато пар думають, що неважливо де бути і як, а головне з ким. Це справді так, проте з часом одноманітність набридає. Придумайте цікаві заняття, за допомогою яких ви зможете пережити разом багато нових емоцій. Пам'ятайте, що спільні приємні спогади дуже зміцнюють стосунки.

Стосунки
Стосунки
Закохана пара в стосунках / Фото: ukr.media

Запитуйте, що трапилося нового, який сон наснився. У стосунках такі питання дуже важливі. Таким чином ви щоразу дізнаватиметеся більше один про одного, навчитеся довіряти та ставатимете ближчими.

Дуже важливо не лише проводити час разом, а й відпочивати окремо. Не заперечуйте, якщо ваша друга половинка прагне погуляти з друзями, відпочити з батьками тощо. Пізніше ви зустрінетеся та обговорите все, поділитеся емоціями. У такому випадку будувати стосунки буде набагато простіше, адже кожен прагне свободи, а коли її забирають виникають сварки та конфлікти.

Приємним сюрпризом може бути будь-який вчинок, який стане причиною появи усмішки на обличчі вашої другої половинки усмішку: приготуйте власноруч сніданок, влаштуйте домашній перегляд фільму тощо. 

Стосунки
Стосунки
Закохані дивляться фільм / Фото: uzinform.com.ua

Починайте із простих речей: де зустрінете Новий рік, коли підете у кінотеатр тощо. Це допоможе зміцнити стосунки та навчитися разом планувати час. Таким чином ви з легкістю зможете побудувати плани на спільне майбутнє.

Подорожі допомагають побачити один одного справжніми. Вони дозволяють вийти із зони комфорту та відкритися по-новому. Також у мандрівках набагато легше зрозуміти, чи зможете ви прожити з другою половинкою все життя. 

Football news:

Bartomeu - Suarez: I want to organize a farewell match. Barcelona will always be your home
Arsenal are Interested in Jorginho
PSG refuse to rent Allie because of the excessive demands of Tottenham
Lopetegui about Bavaria: Such a team has not been in Europe for many years
Angel Di Maria: Ronaldo is a beast. It is incredible that he is fighting with Messi, being less gifted by nature
Gotze on the wrong decision to return to Borussia: Things didn't go as I expected
Fans thought it was absolutely sensational that a football player could get on a train. And partly because he could read. Norwegian from the Premier League destroys myths