logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Як схуднути без спорту: дієтолог дала ефективну пораду

Схуднення без спорту можливо – дієтолог порадила, як досягнути фігури мрії без важких фізичних навантажень.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Голос.

За словами дієтолога-нутриціолога Надії Пахірко, формула 100% результату – 80% харчування і 20% спорт. Без спорту зниження ваги буде трохи повільніше, але буде.

А всіх, хто вважає спортзал запорукою схуднення, вона розчаровує. Без зміни харчування, одним тільки спортом схуднути не вийде. Особливо якщо ви нагороджуєте себе тортиком за мужній похід в спортзал.

На жаль, якщо зовсім не звертати уваги на 20% результату, який дає нам спорт, то крім невисокій швидкості зниження ваги, тіло не буде таким підтягнутим і пружним, як зі спортом.

Якщо серйозні тренування в спортзалі не для вас, рекомендується просто збільшити фізичну активність.

Не варто відразу присідати по 100 разів і безупинно качати прес. Починайте з простого. Змініть харчування, додайте кроків і руху в ваше життя. І ви побачите, як ваше тіло і самопочуття почнуть вас радувати.

До слова, голлівудська дієта допоможе скинути 10 кг за тиждень, її принцип полягає в обмеженні вуглеводів та жирів, а також веденні підрахунку калорій. Дієта передбачає споживання продуктів, які містять багато рослинної клітковини і білка.

Також для ефективного схуднення важливо застосовувати комплексний підхід, дієтологи порадили, на що звернути увагу. Важливий питний режим, сніданок та виключення з раціону солодких напоїв.

Крім того повідомлялося, що сніданок – дуже важливий прийом їжі, він не лише допоможе бути активним протягом дня, але й позитивно позначається на фігурі. Дієтологи назвали найкращі варіанти сніданків для схуднення.

Themes
ICO