Ukraine

Як уникнути герпесу: поради дерматолога

Герпес на губах є досить поширеним захворюванням, він розвивається з вірусу простого герпесу першого типу. 95% населення є довічними носіями герпесу шкіри.

Професор курсу дерматовенерології Тернопільського державного медичного університету Світлана Галникіна розповіла декілька правил, які можуть зменшити ризик інфікування герпесом, пише Живи Активно.

Потрібно мити руки з милом після того, як ви прийшли додому. Не варто користуватися чужою косметикою та позичати власну комусь.

Дерматолог застерігає від використання тестових зразків у магазинах. Вони можуть містити величезну кількість хвороботворних мікроорганізмів і вірусів, які можуть бути небезпечнішим, ніж герпес.

Потрібно вести здоровий спосіб життя, правильно харчуйтеся та не використовуйте занадто жорсткі дієти, щоб схуднути у короткий період часу.

Лікар радить користуватися презервативами, особливо якщо у людини новий партнер.

Варто обмежити спілкування зі знайомим, у яких загострення герпетичної інфекції.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі

Football news:

Liverpool and other Premier League clubs are Interested in midfielder Schalke McKenney
Real Madrid is ready to terminate the contract with Bale, paying him a salary for two years (ABC)
Manchester City were preparing for a meeting at CAS before UEFA issued a decision to ban them from the Champions League
Zidane about Hazard: This is a difficult situation. I hope that on Thursday he will be ready for 100%
Nemanja MATIC: I Think Manchester United deserve a place in the Champions League. If we win three games, we will get there
Wycombe reached the championship for the first time in 133 years. Akinfenwa (Yes, that Jock from FIFA) is going crazy-he was personally congratulated by Klopp
Manchester City intends to sign Lautaro, alaba and Coulibaly after the cancellation of the ban on European competitions