Ukraine

Як виглядатиме нова супергероїня Бетвумен: неймовірні перші фото

Чимало прихильників DC Comics в очікуванні нових серій "Бетвумен". І поки стрічку готують до презентації, у мережі показали, як виглядатиме нова супергероїня.

За даними The Hollywood Reporter, роль у серіалі отримала актриса Джавісія Леслі. У коментарі журналістам вона наголосила, що головним завданням було підкреслити, що Бетвумен – афроамериканка. І це авторам проєкту вдалось зробити. 

Для мене було дуже важливо, щоб глядачі могли дізнатися вже по одному силуету, що Бетвумен – темношкіра дівчина. Приталений костюм і красиве афро – ми безумовно впорались, – заявила актриса. 

На перших офіційних фото Джавісія Леслі постала у чорно-червоному костюмі супергероїні та масці, що прикриває верхню частину обличчя. Також Бетвумен матиме плащ за прикладом Бетмена. Знімки вже встигли викликати захват у мережі, адже кіномани очікували на 2 сезон проєкту.  

Бетвумен у виконанні актриси Явічії Леслі
Бетвумен у виконанні актриси Явічії Леслі
Бетвумен у виконанні актриси Джавісії Леслі / Фото CW

Водночас автори нової "Бетвумен" зазначили, що важливо було, аби супергероїня могла з легкістю виконувати трюки та зникати у темряві. Відтак на розробку костюму витратили чимало часу. Та коли вони побачили щасливу усмішку актриси Джавісії Леслі, зрозуміли, що новий сезон серіалу зможе вразити і кіноманів. 

"Незабаром вона зрозуміє силу образу Бетвумен і те, що він може означати для всіх інших у Готемі… Це означало, що нам варто створити новий дизайн броні та новий плащ, що, безперечно, вказує на потужність", – розповіла виконавча продюсерка серіалу Керолайн Дріс.

Нова Бетвумен: перший погляд
Нова Бетвумен: перший погляд
Нова Бетвумен: перший погляд / Фото CW

Що відомо про серіал "Бетвумен"

Створенням серіалу займається компанія Warner Bros. у співпраці з The CW. Перша частина "Бетвумен" вийшла на екран у 2019 році та викликала цікавість у кіноманів. Тому автори проєкту вирішили продовжити стрічку на 2 сезон, внісши чималі зміни у знімальній команді. 

Так, головну роль у серіалі віддали бісексуальній актрисі Джавісії Леслі. Сталось це після того, як Рубі Роуз, яка зіграла супергероїню DC у 1 сезоні, відмовилась підписувати контракт на продовження зйомок. Причину актриса відмовилась озвучувати пресі. 

А ось так Бетвумен виглядала в 1 сезоні
А ось так Бетвумен виглядала в 1 сезоні
А ось так Бетвумен виглядала в 1 сезоні / Фото Filmix

Football news:

Steve McManaman: Real Madrid are an aging team. They need new players if they want to reach their previous heights
ISCO could move to Sevilla in January. Lopetegui is personally Interested
Bilyaletdinov about the Champions League: Loco can leave the group. Unmotivated Bayern can be beaten in the 6th round
Zlatan Ibrahimovic: I Thought about retiring, but I wanted to change the mentality of Milan
Vasco da Gama sports Director: Balotelli will be like Maradona for us
Real Madrid won't buy Mbappe in the summer of 2021 due to the crisis (Le Parisien)
Ibra scores in 39, Buffon drags in 42, Ronaldo has no plans to finish. Is football really getting old?