Ukraine

Як виглядав Тараканівський форт на початку ХХ ст

Однією із туристичних принад Рівненщини є Тараканівський форт. Він розташований неподалік села Тараканів Дубенського району над річкою Іквою.

Дубенський форт, або як його ще називають, Нова Дубенська фортеця – це оборонна споруда, архітектурна пам'ятка ХІХ ст, пише видання "Район.Дубно".

Перші випробування для форту припадають на роки Першої світової війни. На початку війни у 1915 році частини південно-західного російського фронту відійшли з форту після короткого бою, підірвавши кофри в рові, бункери на бойових позиціях та частину безпечних казематів. Влітку 1916 року під час Брусиловського прориву російські частини вибили з цих укріплень частини 4-ої австрійської армії. В цих боях загинуло 200 австрійських солдатів, які поховані біля форту.

Знайдені світлини зроблені невідомим фотографом у 1922-му.

Опублікували 10 невідомих фото селян Західної України другої половини XIX ст. у святковому та повсякденному вбранні. Їхній автор тернопільський фотограф Альфред Сількевич.

Зараз ви читаєте новину «Як виглядав Тараканівський форт на початку ХХ ст». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua