Ukraine

Якби 7 культових режисерів оформили ваш кабінет: цікаві візуалізації

Чи хотіли б ви потрапити у кімнату, повністю стилізовану під фільм вашого улюбленого режисера? До прикладу, у театралізованому стилі Веса Андерсона чи екстраординарному – Девіда Лінча.

Це питання поставили собі у австралійському страховому агентстві Budget Direct, надихнулись відомими фільмами та презентувати 7 ідей: як міг би виглядати ваш домашній офіс, якби дизайнерами стали Софі Коппола, По Джун Хо, Вес Андерсон, Девід Лінч, сестри Вачовські, Педро Альмодовар чи Жан-П’єр Жене.

У агентстві радять не гортати журнали у пошуках стильних дизайнерських рішень, а надихатись естетикою фільмів культових режисерів – там насправді є, що почерпнути.

Вес Андерсон та його яскрава симетричність

Ця кімната, як і фільми відомого режисера, схожа на театральні декорації і відсилає нас до його ранньої роботи "Сімейка Таненбаум": насичені кольори, вигнуті меблі та, звісно, абсолютна симетрія композиції.

Кабінет у стилі Веса Андерсона
Кабінет у стилі Веса Андерсона

Кабінет у стилі Веса Андерсона/ Зображення budgetdirect

Софі Кополла та вишуканість

Домашній офіс за версією Софі Кополли – це пастельні тони, багато золота та вигадливі вінтажні меблі у барокковому стилі. Ніжний та світлий домашній офіс з рожевими квіточками на стінах та живими квітковими композиція на столах – в цьому вбачають стиль режисерки.

Робочий простіл у стилі Софі Кополли
Робочий простіл у стилі Софі Кополли

Робочий простіл у стилі Софі Кополли/ Зображення budgetdirect

Сестри Вачовські та кіберпанк

Такий робочий простір уособлює всю естетику часів фільму "Матриця": неонові вивіски, що прикрашають стіни, занедбані меблі у стилі 80-х, арматура та елементи переробленого дерева. Справжній офіс у стилі постмодернізм!

Офіс у стилі сестер Вачовські
Офіс у стилі сестер Вачовські

Офіс у стилі сестер Вачовські/ Зображення budgetdirect

По Джун Хо та скляний модерн

Основна риса інтер’єру у стилі відомого корейського режисера фільму "Паразити" – це багато світла та простору за рахунок скляної стіни, а також – фактурні сірі поверхні та елементи дикої природи. Такий офіс постає лаконічним та сучасним.

Офіс у стилі По Джун Хо
Офіс у стилі По Джун Хо

Офіс у стилі По Джун Хо/ Зображення budgetdirect

Девід Лінч та контрасти

Щоб створити робочий простір у стилі Девіда Лінча, візьміть контрастні кольори з його фільмів та додайте трохи естетики 50-х років. Експресивний та водночас – просторий і діловий офіс готовий!

Робочий простір, який міг би створити Девід Лінч
Робочий простір, який міг би створити Девід Лінч

Робочий простір, який міг би створити Девід Лінч/ Зображення budgetdirect

Жан-П’єр Жене та романтична елегантність

Кімната у стилі режисера фільму "Амелі" – це поєднання різних стилів в одному флаконі, де важкі червоні стіни урівноважують невагомі білі деталі у паризькому стилі, а акценти розставляють меблі у оливкових та вишневих тонах, створюючи затишну домашню атмосферу для робочого простору.

Кабінет у стилі Жана-П'єра Жене
Кабінет у стилі Жана-П'єра Жене

Кабінет у стилі Жана-П'єра Жене/ Зображення budgetdirect

Педро Альмодовар та поп-арт

Деталі в інтер’єрі у стилі поп-арт – це справді фішка цього режисера. А створений дизайн домашнього офісу уособлює його останній фільм "Біль та слава": яскраві елементи так виділяються, що, зрештою, усі вони формують гармонійну казкову картину.

Яскравий інтер'єр у стилі Педро Альмодовара
Яскравий інтер'єр у стилі Педро Альмодовара

Яскравий інтер'єр у стилі Педро Альмодовара/ Зображення budgetdirect

Football news:

Stefano Pioli: Ibra is ready to play with Cagliari. A number of players are missing, but Milan will redouble their efforts
Football players can't refuse hugs. We watched all 10 celebrations of the Premier League tour, the ban was observed only by Leicester
Mandzukic will earn 1.8 million euros in Milan in 6 months. The contract will be extended for a year when entering the Champions League
Rummenigge on Guardiola: I will always remember what he said about leaving Bayern. We both cried
Jose Mourinho: I Ntombela was injured the injury, the responsibility on him. He has changed and we are delighted
Ole Gunnar Solskjaer: Rooney has everything he needs to be a coach. He played for top professionals
Sadio Mane: Manchester United are stronger, but Liverpool are not afraid of anyone. We want to win the Premier League