Ukraine

Яким знакам Зодіаку не можна довіряти таємниці

Уміння зберігати чужі секрети залежить не від одного лише гороскопу. Розвиненість і усвідомленість людини здатні "перепрошити" будь-які зодіакальні програми. Однак серед знаків Зодіаку є такі, яким тримати язик за зубами особливо складно.

Овен. Імпульсивний і відкритий Овен не завжди розуміє емоційні потреби і вразливості інших людей, і його це не хвилює. У нього самого рідко бувають секрети, і йому складно зрозуміти, чому інші так бояться виносити назовні особисті проблеми. Представник цього знаку може розповідати ваші таємниці і думати, що робить вам послугу, мовляв, тепер у вас є потужна мотивація, щоб їх вирішити.

Діва. Коли справа стосується особистих слабкостей – з Дівою треба бути обережнішим. Щоб ваші таємниці не канули через Дів кудись ще, потрібно вибудувати з представником знака міцні відносини на довірі і повазі. Гідних і чесних Діва ніколи не видасть. Однак деякі примхливі представники знака при нападі перфекціонізму та ще й в поганому настрої схильні жорстко критикувати оточуючих, розбираючи їх на кісточки.

Стрілець. Стрілець не розкриває чужі секрети – він їх випадково вибовкує. Представники знака люблять ділитися емоціями та інформацією, і, якщо їх щось схвилювало настільки, що вони понесли це в маси, про секретність вони вже не думають. Стрілець дуже чесний і щирий, він схильний випалювати все, що в нього на думці, навіть якщо це конфіденційна інформація, яку він обіцяв зберігати в секреті.

Football news:

Ex-President of Barca Laporta will take part in the new elections
Antonio Cabrini: Maradona would still be alive if he played for Juventus. The love of Naples was strong but unhealthy
Ferguson on Rashford's charity: Fiction for a young man. He should give me some advice
A Preston player who twice touched an opponent's genitals was disqualified for 3 matches for aggressive behavior
Atalanta Director: everything is fine with Miranchuk, there are no symptoms of coronavirus
Kovid mocks the Latvian championship: the team got only 8 people (but still did not finish the match)
Gerard Pique: We all hope that Messi will stay at Barca