Ukraine

Ярославський готовий для відновлення Харківського авіазаводу залучити $1 млрд інвестицій

На сайті групи DCH опублікована офіційна заява власника і президента цієї групи Олександра Ярославського щодо Харківського авіазаводу (ДП Харківського авіаційного виробничого підприємства).

Ярославський зазначає, що йому «як харків'янину небайдужа доля Харківського авіазаводу - гордості нашого міста», чим і зумовлено його увагу до підприємства.

«Одними реорганізаціями і перестановками реального відродження підприємства домогтися неможливо. Планами ситий не будеш, колективу ХАЗ потрібні зарплати і гарантії збереження робочих місць, незалежно від того, хто і як їх дасть. А значить, заводу необхідна реальна підтримка держави і значні приватні інвестиції», - вважає бізнесмен.

Нагадаємо, що заборгованість по заробітній платі перед працівниками ХАЗ складає 230 млн. грн., зарплати не платять з листопада 2019 р; портфель замовлень - відсутній.

Для того, щоб допомогти Харківському авіазаводу Олександр Ярославський готовий залучити $1 млрд. інвестицій.

«Група DCH готова взяти відповідальність за відновлення флагмана вітчизняного авіабудування та залучити $1 млрд. на відновлення ХАЗ. З цієї суми $100 млн. підуть на виплату боргів; $500 млн. на добудову літаків, виробництво яких вже розпочато, і закладку нових; $400 млн. на програми розвитку», - сказано в заяві на сайті DCH.

Бізнесмен підкреслив, що йому байдужий формат участі у долі ХАЗ - купівля або приватно-державне партнерство.

«Важливо не втратити час. Група DCH готова до відкритого обговорення своєї пропозиції і має намір докласти всі зусилля, щоб врятувати ХАЗ для Харкова і України», - заявив Ярославський.

Олександр Ярославський - один з найбільш відомих українських бізнесменів, входить в топ-10 рейтингу Forbes Ukraine. Родом із Харкова, вклав у розвиток Харківського регіону близько $1 млрд, включаючи $300 млн. на підготовку міста до Євро-2012. Володіє і особисто керує групою DCH, що інвестує в такі сектори економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, девелопмент та ін. Серед його останніх придбань - банк «Кредит-Дніпро».

DCH володіє серйозним портфелем промислових активів (Харківський тракторний завод, Дніпровський металургійний завод, Криворізький рудник «Суха Балка») і неодноразово заявляла про інтерес до «великої приватизації» та підприємствам важкої промисловості.

Нещодавно DCH розпочала активність в секторі авіабудування і знаходиться в процесі придбання понад 25% акцій ПАТ «Мотор Січ», що виробляє авіадвигуни. Про готовність підтримати Харківський авіазавод в DCH днями заявили у коментарі ЗМІ.

Football news:

The semed said goodbye to Barcelona: Thank you for the opportunity to realize the dream. Eternally grateful
Juve have leased Morata from Atletico for 10 million euros with the right to buy out for 45 million
Barcelona and Atletico have agreed a move for Suarez (Fabrizio Romano)
At the 1950 world Cup, Amateurs from the United States beat England. The coach of the Americans compared their players to sheep, and the author of the winning goal went missing
Dan Henderson made his debut for Manchester United at the age of 23. He made 141 appearances on loan
Shaka Hyslop: Many black players do not see the point in coaching courses, believing that they will not be called for an Interview
Barcelona have offered Norwich 5 million pounds for the loan of Aarons