logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Іллєнко йде з посади голови Держкіно

Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко йде з посади – відповідне відеозвернення він оприлюднив 19 серпня.

За словами Іллєнка, він вважає основну мету своєї роботи в Держкіно досягнутою.

«Я завжди ставився до посади як до інструменту досягнення своєї мети, навіть не мети, мрії: відродження українського кіно. Але будь-який інструмент потрібен лише для певної роботи в певний момент. Моя мрія здійснилася, і я вважаю, що мета була досягнута. І моя місія на посаді голови Державного агентства України з питань кіно – завершена», – сказав він.

Іллєнко зазначив, що разом із колегами пройшов шлях «від повного колапсу кіноіндустрії у 2014 році до найкращих показників розвитку галузі за весь період незалежності сьогодні».

Водночас, на думку посадовця, боротьба за крісло голови Держкіно «точно не принесе користі індустрії».

«Сьогодні я написав прем’єр-міністру України заяву про звільнення за власним бажанням. Це дозволить вже новому уряду найближчим часом провести відповідний відкритий конкурс і призначити нового керівника», – сказав він.

Він анонсував, що й подальша його професійна діяльність буде пов’язана з українським кіно.

Пилип Іллєнко очолив Держкіно у серпні 2014 року.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO