Ukraine

Ілон Маск планує до 2050 року відправити на Марс мільйон людей

Ілон Маск планує переселити на Марс мільйон людей до 2050 року. Для цього він відправить на Марс 1000 кораблів Starship.

У SpaceX мають намір будувати 100 кораблів щорічно, щоб доставляти з Землі до Марсу по 100 000 людей кожен раз, коли планети знаходяться на мінімальній відстані. Це відбувається кожні 26 місяців, пише Cnet з посиланням на Twitter Ілона Маска.

Маск підтвердив одному з читачів інформацію про те, що до 2050 року він збирається відправити на четверту планету близько мільйона людей. Маск уявляє майбутні перельоти таким чином: 1000 космічних кораблів виводяться на земну орбіту і вилітають протягом місяця у період зближення планет.

Раніше у SpaceX пошкодили капсулу для екіпажу під час випробування парашутної системи Crew Dragon. Один з парашутів під час тесту спеціально «не розкрився», і три інших не змогли в потрібному ступені сповільнити падіння капсули для екіпажу. До цього капсула космічного корабля Crew Dragon компанії SpaceX була зруйнована при невдалих випробуваннях двигунів 20 квітня.