Ukraine

Инъекции силикона в лицо - одна из самых опасных пластических процедур. Фото: artikelmagazin.de

Инъекции силикона в лицо - одна из самых опасных пластических процедур. Фото: artikelmagazin.de
Ін'єкції силікону в обличчя - одна з найнебезпечніших пластичних процедур. Фото: artikelmagazin.de

Експерти в галузі пластичної хірургії назвали найбільш небезпечні для здоров'я пластичні операції. Зокрема, втручання в зону сідниць і живота.

Збільшення розміру сідниць

Під час операції жир з однієї частини тіла пацієнта викачують і за допомогою ін'єкцій наносять у сідниці. Велика кількість пацієнтів постраждали від цих ін'єкцій, а деякі померли. Бо непрофесійні лікарі гарували жир в кровоносні судини і вени, що призводило до жирової легеневої емболії, пише ladyhealth.com.ua.

Абдоминопластика або формування контурів живота

Робить плоский живіт. Однак відновлення після абдомінопластики небезпечне, бо людям треба перебувати в зігнутому положенні і без рухів. Це призводить до стагнації крові і формуванню тромбів, які можуть потрапити в легені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Визначили 5 найбільш небезпечних дієт

Об'ємна ліпосакція

Це викачування з організму великих обсягів зайвого жиру. До неї вдаються люди, які страждають від ожиріння. Процедура може спровокувати пересування рідини в організмі, що викличе зневоднення і гіповолемічний шок - невідкладне патологічний стан, обумовлений швидким зменшенням об'єму циркулюючої крові в результаті швидкої втрати води і електролітів.

Ін'єкції рідкого силікону в шкіру обличчя

Результатом можуть бути перманентні зміни зовнішності. Тоді виникне потреба робити коригувальну операцію з видалення рідкого силікону. Він часто викликає відторгнення в організмі, появу шишок і та інфекцій.

Трьох китаянок, які зробили пластичні операції, зняли з рейсу в аеропорту Південної Кореї. Обличчя "туристок" були настільки запухлими, що їх не впізнали на фотографіях у паспортах.

Football news:

Alaves Garitano dismissed after five defeats in a row. The club is in 15th place in La Liga
Mane scores 20+ goals for Liverpool for the 3rd consecutive season
If you whistle one violation, whistle another. VAR rules football! Athletic midfielder Dani Garcia on the match with Real Madrid
Lautaro did not score a penalty in the match against Bologna
CEO of the banner of Labor about a player who was hit by lightning: he was put in an artificial coma. Most likely, it will be taken out in the evening
Real goes into the gap under the talk of refereeing. In similar moments, Madrid were given a penalty, but Athletic were not
Sergio Ramos: I would Play tennis if I wanted personal recognition. It is very nice to win with the team