Ukraine

Інфаркт міокарда: МОЗ збільшує тариф на лікування

Інфаркт міокарда: МОЗ збільшує тариф на лікування
В країні 48 тисяч людей щороку потрапляють до лікарні з гострим інфарктом міокарда. Фото: МОЗ

Міністерство охорони здоров'я планує встановити тариф на діагностику та лікування гострого інфаркту міокарда на рівні 37 028 гривень. На сьогодні вартість такого лікування оцінюється в 30 108 грн.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу заявив, що саме від серцево-судинних хвороб помирає найбільше людей в Україні:

"На наступний рік ми заклали базову ставку 37 028 гривень. Це те, що ми подавали (у бюджетному запиті – ред.) і що розрахували. Цей тариф на лікування інфаркту міокарда – різний. Є базова ставка, але є коефіцієнти складності. У залежності від складності того чи іншого інфаркту він коливається від 33 807 до 39 657 гривень. Загалом на цей вид допомоги у своєму бюджетному запиті ми подали 1,8 мільярда гривень".

Глава МОЗ зазначив, що в країні 48 тисяч людей щороку потрапляють до лікарні з гострим інфарктом міокарда.

"Для нас необхідно, щоб саме за затвердженими маршрутами, вони (пацієнти - ред.) потрапляли саме в ті лікарні, які здатні надати кваліфіковану допомогу", - додав Степанов.

Раніше спеціалісти Гарвардської медичної школи назвали ознаку "тихого" серцевого нападу, який розвивається без прояву класичних симптомів і виражених больових відчуттів.

Зараз ви читаєте новину «Інфаркт міокарда: МОЗ збільшує тариф на лікування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

In 2010, Pirlo negotiated with Barca. The main playmaker of the generation was ready to go to Pep even in the rotation
Chugainov about Loko in the Champions League: there are Chances to get out of the group. The team looks confident and worthy
Bayern and Alaba failed to agree a new contract for the third time
Atalanta and Ajax showed smart football: a lot of traps and subtle changes on the move
Vadim Evseev: I liked the locomotive for its boldness. Not afraid to play football, well done
Barcelona may sign PSV forward malen if the deal for Depay fails
Pickford hired bodyguards because of fan threats after van Dijk's injury