Ukraine

Іран не повинен отримати ядерну зброю, – Меркель

Іран не повинен отримати ядерну зброю, – Меркель

Берлін і Тель-Авів мають різне бачення доцільності збереження іранської ядерної угоди, але сходяться в тому, що активність Ірану в регіоні викликає занепокоєння.

Про це глави урядів ФРН та Ізраїлю заявили після переговорів у Берліні, повідомляє «Укрінформ».

«Хоча ми і маємо різну думку в тому, щодо потрібності і доцільності угоди,...ми, тим не менш, єдині в тому, що діяльність Ірану в регіоні викликає занепокоєння, особливо в тому, що стосується безпеки Ізраїлю», – заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Вона сказала, що Берлін підтримує бажання Ізраїлю, щоб надані ним матеріали про нібито продовження розробки Тегераном ядерної зброї були ретельно вивчені і оцінені МАГАТЕ. «Наша мета – зробити так, щоб Іран ніколи не отримав ядерну зброю», – підкреслила Меркель.

Вона також вважає за необхідне використовувати всі дипломатичні можливості і міжнародні майданчики, щоб утримувати активність Ірану під контролем, обмежити його ракетну програму ісламської республіки, її вплив у Ємені і розгортання військових сил в Сирії.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу зауважив, що Іран розгортає свої військові сили біля самого кордону з Ізраїлем. Він також закликав Берлін не ігнорувати того факту, що близько 80 тис. керованих іранськими командирами бійців шиїтської міліції мають дуже специфічну мету – розпочати нову релігійну війну в Сирії, що може спричинити новий потік біженців.

«Ми знаємо це», – запевнив Нетаньягу, додавши, що більшим обсягом інформації він поділився з німецьким урядом та експертами.

Нетаньягу закликав продовжувати і посилювати санкції проти Ірану, який, за його словами, є спонсором міжнародного тероризму.

Football news:

Havertz told Bayer that he wanted to leave. Chelsea is ready to pay 70+30 million euros for it
Spartak-Lokomotiv: who will win?
Raphael Leau on the victory over Juve: All the Milan players fought for every ball
Griezmann will remain at Barcelona for the next season
Cristiano on the defeat by Milan: Keep your head up and keep working!
This is the best Milan in years: superkambekom with Juve (3 goals in 5 minutes!) saved the intrigue in Serie A
Zlatan Ibrahimovic: I am the President, player and coach! If I had been in Milan since the start of the season, we would have taken the scudetto