Ukraine

Іранські військовики затримали британський танкер в Ормузькій протоці.

Лондон погрожує Тегерану поважними наслідками.

Іранський Корпус вартових революції затримав британський нафтовий танкер в Ормузькій протоці у п’ятницю, 19 липня. Про це повідомила інформаційна аґенція Reuters. Мова йде про танкер під назвою Stena Impero. 

Як повідомляють іранські ЗМІ, судно було затримано загоном Корпусу вартових революції за «недотримання міжнародних законів». Іранські військовики підплив до танкера на сторожових катерах і зупинили судно нібито на прохання місцевого управління контролю над морським транспортом. Повідомляється, що танкер відбуксовано до берега.

Відомо, що затриманий танкер, який плив під прапором Великої Британії, належить шведській транспортної компанії Stena Bulk. Він прямував до Саудівської Аравії. На його облавку перебувало 23 члени екіпажу.

Лондон погрожує Тегерану поважними наслідками у разі, якщо іранці найближчим часом не звільнять нафтовий танкер . «Ми абсолютно чітко заявили, що, якщо ситуація незабаром не вирішиться, вона буде мати дуже поважні наслідки», – підкреслив міністр внутрішніх справ Об’єднаного Королівства Джеремі Гант в етері телеканалу SkyNews .

При цьому Гант зазначив, що мова не йде про військове втручання. «Ми шукаємо дипломатичних шляхів виходу з ситуації», – наголосив він. За словами глави британської дипломатії, він вже обговорив інцидент  з держсекретарем США Майком Помпео. «Спроби зв'язатися з міністром закордонних справ Ірану Мохаммадом Джавадом Заріфом досі залишалися безуспішними», – повідомив Гант.


Football news:

Lampard on 3-0 with Watford: a dry Win at home, three goals scored-Chelsea played very well
Pulisic on 3-0 with Watford: Chelsea needed this win. We are confident that we can get into the top 4
Rebic scored 9 goals for Milan in 11 Serie A matches
Mikel Arteta: getting Arsenal into the Champions League seemed impossible a few weeks ago
Бав Bayern won the gold double in Germany for the 13th time
Neuer provided an assist in the German Cup final with Bayer
Sarri about 4:1 with Torino: Juve had a false sense of security after a couple of goals