Ukraine

Існує план, спрямований проти української державності, – Данілов про рішення КСУ

Ситуація з рішенням Конституційного суду вказує на можливість існування плану, спрямованого проти основ української державності. Секретар РНБО Олексій Данілов заявив про аналогії з подіями 2010 – 2014 років.

Є план підриву української державності

Про те, що означає рішення КСУ та хто ним може "курувати", у фейсбуці розповів секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов.

Низка останніх подій, пов'язаних з рішеннями КСУ, дає вагомі підстави вважати, що існує цілісний план, спрямований проти основ української державності,
– зазначив Данілов.

За його словами, Конституційний суд у цьому випадку виступає "криголамом "досягнень України на шляху до європейської та євроатлантичної інтеграції. А також руйнує антикорупційне законодавство, ухвалюючи персонально спрямовані рішення щодо антикорупційних органів.

Є аналогія до подій 2010 – 24 років

Секретар РНБО висловив припущення, що ситуацією, що склалася "диригують" якісь зовнішні і внутрішні сили, зацікавлені в максимальному ослабленні української влади та згортанні європейської інтеграції.

Простежується аналогія з подіями 2010 – 2014 років, коли відбувалася активізація російських "агентів впливу", згортався європейський вектор розвитку, а Конституційний суд часів Януковича своїм рішенням дав можливість узурпувати владу,
– додав Данілов.

Він також нагадав, що в лютому 2019 року КСУ скасував закон про незаконне збагачення. У результаті закрили кримінальні провадження. Рішення від 27 жовтня 2020 року – фактична ліквідація е-декларування.

Які наслідки рішення КСУ

Воно, на думку секретаря РНБО, призведе до катастрофічних наслідків як у внутрішньо-, так і в зовнішньополітичному вимірі. 

Зокрема, до формування недовіри у відносинах України з ЄС , що ставить під загрозу існування безвізового режиму, стає неможливою співпрацю з міжнародними фінансовими інститутами тощо.

Рішення Конституційного суду: основне

Football news:

Mourinho before the match with Chelsea: Tottenham are not afraid of anyone
Guardiola on the schedule: Players lose the joy of football. This is a problem
Solskjaer about Manchester United: We didn't start the Premier League like the others, because of the European Cup and pre-season, which we didn't have
Why is soccer called soccer in the United States (and not only there)? Is it true that this name was invented by the British?
Ole Gunnar Solskjaer: We look at Manchester United through the lens of history. We want to attack and dominate
Koeman on the crisis: We must help Barca in the name of our love for her. We need to think about what's best for the club
Bayer midfielder Bailey named son Leo Cristiano: This has nothing to do with football at all