Ukraine

"Із Путіним треба говорити, але з позиції сили": донор ВО "Свобода" Ігор Кривецький у "Рандеву" (Відео)

Ігор Кривецький
Ігор Кривецький Facebook / Рандеву

У суботу, 16 травня, о 20:00 дивіться "Рандеву" на "5 каналі" з одним із лідерів та донорів ВО "Свобода", "сірим кардиналом" української політики Ігорем Кривецьким. 

Чи фінансували "Свободу" росіяни? Що робила Юлія Тимошенко у фешенебельному готельному комплексі в травні під час карантину? Чому Кошулинський програв вибори?

Обличчя Ігоря Кривецького не всім вам знайоме. Але він впливав на життя країни в історичний період під час Революції Гідності і після неї.

Кривецький у програмі говорить: "Виграти війну можна тільки тоді, коли Путін відчує, що ми сильні, що ми можемо дати відсіч, інакше вони будуть розробляти стратегії, як далі просуватися Україною... Говорити з Путіним потрібно, але з позиції сили. Казати, не боятися. Звичайно, не перед камерами. Для чого? Наша задача не піар, наша задача результат. Бо у нас всі піарні. У нас абсолютний піар, всі розмовляють і нічого не роблять. В країні гірше, а вони кажуть: "Вже краще". Я не розумію, як люди це сприймають. Воно скоро їсти не будуть мати що, а вони дивляться в телевізор і думають, що краще. Ну віртоально я ще не бачив, щоб хтось міг жити". 

Football news:

Bent on Grealish: Jack should be worth 80 million pounds, given The amount of Maguire's transfer
Serie A will resume on June 20. The Italian Cup restart is scheduled for June 13 and 17
La Liga will play 32 days in a row (Yes!). Clubs are promised a minimum of 72 hours between matches, and players are already injured
The Premier League published the format of the match schedule
The doctor of the Locomotive: Farfan feels great
Real Madrid – the most expensive club in Europe, Manchester United-2nd, Barcelona-3rd (KPMG)
The Premier League announced the resumption of the season on June 17