logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Кабмін звільнив держсекретаря МОЗ Янчука, призначеного при Супрун

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Кабінет міністрів України на своєму засіданні у суботу звільнив державного секретаря міністерства охорони здоров'я Артема Янчука, який був призначений на цю посаду при попередній в.о. міністра Уляні Супрун. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу уряду.

Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook зазначила, що Янчука звільнили у період, коли той перебуває в декретній відпустці через догляд за трьома дітьми.

"Щойно на закритому засіданні уряду Зоряна Скалецька з голосу подала питання про звільнення державного секретаря Міністерства охорони здоров'я України Артема Янчука, який від середи перебуває в декретній відпустці, і покладання його обов'язків на Інну Солодку. По суті уряд сьогодні звільнив чоловіка, який перебуває в декретній відпустці й доглядає за трьома дітьми і зробили це без будь-якого попередження, як боягузи", — йдеться у повідомленні.

За словами Супрун, Янчук поклав свої обов'язки на гендиректора директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірину Литовченко, але Кабмін призначив т.в.о. держсекретаря Інну Солодку.

Супрун зазначила, що Солодка прийшла в МОЗ кілька тижнів тому, а раніше очолювала юридичний департамент Держгеокадастру. Це колишня колега Андрія Пивоварова, голови юридичної служби МОЗ при Раїсі Богатирьовій.

Themes
ICO