Ukraine

Кандидатка у президенти Білорусі покинула квартиру в цілях безпеки

Світлана Тихановська перебуває в Мінську в оточенні членів штабу і журналістів - Кандидатка у президенти Білорусі покинула квартиру в цілях безпеки

Світлана Тихановська перебуває в Мінську в оточенні членів штабу і журналістів

Кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тихановська покинула свою квартиру в Мінську заради безпеки і перебуває в оточенні членів свого штабу.

Про це повідомила пресслужба Тихановської.

«Після затримання двох своїх основних помічників Світлана Тихановська була змушена покинути свою квартиру і зараз вона перебуває в Мінську в оточенні членів штабу і журналістів», – повідомила прессекретарка кандидата Анна Красуліна.

Вона розповіла, що Тихановська не буде ночувати вдома, щоб не залишатися однією, але вона залишається на території Мінська.

Як відомо, главу штабу кандидатки в президенти Білорусі Світлани Тихановської – Марію Мороз – після затримання 8 серпня помістили в Центр ізоляції порушників. Мороз затримали для участі в суді, тому вона пробуде в ізоляторі до понеділка.

Раніше повідомлялося, у Мінську силовики затримали главу виборчого штабу Тихановської Марію Мороз. Згодом її відпостили. У міністерстві внутрішніх справ Білорусі повідомили, що Мороз не затримували, а лише «запросили на бесіду».

Також у п’ятницю ввечері білоруські силовики масово затримували велосипедистів у Мінську.

Як відомо, 7 серпня білоруська міліція затримала у Мінську громадян України Ірину Ромалійську та Іван Гребенюка, а також росіянина Юрія Баранюка.

Нагадаємо, у Білорусі стартувало дострокове голосування на виборах президента. 

На тлі президентських виборів, Білорусь розпочала термінову мобілізацію. Призивають на службу чоловіків у віці до 35 років, які раніше проходили службу в лавах Збройних сил. Примітно, що вони повинні з’явитися в пункти збору 10 серпня, тобто на наступний день після голосування на президентських виборах.

Football news:

Dembele was late for Barcelona training. Koeman demands to arrive at the base an hour before class
Chris Waddle: I Don't see Manchester City Winning the Premier League this season
Lewandowski and Kuizans laughed at rumors of a conflict in training
Kevin-Prince Boateng signed a contract with Monza Berlusconi until the end of the season
Ex-Manchester United player Raphael: van Gaal is one of the worst people I've worked with. I was told that he doesn't like Brazilians
Rebic dislocated his elbow and may miss several Milan matches
Manchester United will work on Sancho's transfer until the transfer window closes