Ukraine

Карантин в Україні продовжать на місяць і змінять умови

Одне з правил карантину - обов'язковий масковий режим - Карантин в Україні продовжать на місяць і змінять умови

Одне з правил карантину - обов'язковий масковий режим

Міністерство охорони здоров'я України готує проєкт постанови, згідно з яким карантин буде продовжено ще мінімум на місяць. Крім того, у відомстві пропонують внести корективи в правила адаптивного карантину.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов, відповідаючи на питання про те, чи планує уряд на наступному тижні розглядати проєкти документів про продовження карантину.

«У нас 31 липня закінчується карантин. Через ту епідемічну ситуацію, яка зараз є, ми не можемо відмовитися від обмежувальних заходів. Тому ми будемо продовжувати», - пояснив глава МОЗ.

Раніше джерела в МОЗ повідомляли, що в Україні знову можуть продовжити карантин через поширення коронавірусу.  Зараз триває дискусія щодо карантину і про те, в якому вигляді його продовжувати. За словами джерела, після 31 липня карантин може бути продовжений ще на 2 тижні – до 14 серпня.

Голова столичної Держпродпотребслужби Олег Рубан повідомляв, що адаптивний карантин в Києві продовжать за нинішніх показників захворюваності на Covib-19. 

Коронавірус в Україні

Нагадаємо, станом на ранок 14 липня в Україні зафіксовано 638 нових випадків коронавірусу. Всього від початку епідемії в Україні 54 771 підтверджений випадок захворювання на Covid-19.

Football news:

One Barca player among those starting the pre-season has contracted a coronavirus
Malinovsky settled in Italy: after the quarantine, he scored against Lazio and Juve, ahead of Mertens, Higuain and De Ligt in the ranking of the best players in Serie A
City are ready to give Coulibaly a 5-year contract with a salary of 10 million euros. Napoli wants 80 million for him^. Manchester City are working on the transfer of defender Kalidou Coulibaly from Napoli
PSG have a lot of injuries before the Champions League (even Tuchel!). Kerer broke his ear, but Mbappe is recovering furiously
Manchester City can join the fight for Tiago. Liverpool are still Interested in the player
Fomin about career abroad: I don't plan so: in 20 — FNL, in 22 — RPL, in 24 — Europe. I move step by step
Mendes suggested Manchester United's Fati as an alternative to Sancho. Barcelona will not sell the midfielder and will extend his contract