logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Картини епохи Відродження - у їдальні. У Дніпрі школярів незвичайно долучають до мистецтва

Мистецтвознавці прокоментували експеримент.

У Дніпрі їдальню однієї зі шкіл прикрасили картинами епохи Відродження - витворами Да Вінчі, Тіціана, Ботічеллі, Мікеланджело та Рафаеля, йдеться у сюжеті .

Новий дизайн школі запропонували спонсори. Тепер, споглядаючи виставку, діти можуть іще й перекусити. 

"Діти, відпочиваючи, зможуть насолоджуватися і вивчати картини великих художників тієї епохи. Епоха Відродження, як всі знають, зіграла дуже важливу роль у розвитку культури та історії західних країн", - розповідає заступниця директора з організації харчування компанії-спонсора Тетяна Бєхтєрєва.

Відео Да Вінчі, Тіціан, Ботічеллі: у школі Дніпра розвішали картини майстрів епохи Відродження 

Тепер, споглядаючи витвори епохи Відродження, діти можуть іще й перекусити котлетами чи пиріжками. Адже виставку Ренесансу їм зорганізували просто в їдальні. Навіщо такий інтер’єр та як на нього реагують самі діти – у сюжеті.  

Да Вінчі, Тіціан, Ботічеллі: у школі Дніпра розвішали картини майстрів епохи Відродження 

Картини у їдальні вразили навіть мистецтвознавців, які кажуть, що така картинна галерея могла б стати першою сходинкою у зацікавленні учнів живописом.

"Ідея, з одного боку, і непогана, але її виконання, її донесення до загалу у такому місці, як школа, – треба було б над цим більш ретельно попрацювати", - зазначив мистецтвознавець Володимир Маліков.

Також мистецтвознавець запропонував додати до кожної репродукції QR-коди, щоби діти, переходячи за ним, могли дізнатися історію полотна, його автора та музей, де розміщено оригінал.

Кореспондент ТСН Антон Мачула

Themes
ICO