Ukraine

KHAYAT презентував кліп на пісню "Темно": вражаюче відео

Український співак KHAYAT (справжнє ім'я – Андрій Хайат) представив нову відеороботу на ліричну композицію "Темно". Це перша ластівка з другого альбому виконавця, який світ почує навесні 2021 року.

KHAYAT відомий тим, що експериментує не лише зі звучанням свої треків, а й з образами. Від фольклору, у якому звично чути усі його пісні, у композиції "Темно" артист залишив лише фірмову вокальну подачу. У ролику він надав перевагу стану та емоціям. Прем'єра відеороботи відбулася на офіцінйому ютуб-каналі виконавця. 

Режисером відео став популярний кліпмейкер DVIZHON (справжнє ім'я – Юрій Двіжон). Він зазначив, що Андрій є одним із небагатьох артистів, з якими він по-справжньому товаришує. Режисер зізнався, що перед зйомками він переживав, щоб ця дружба не зруйнувалась через якісь творчі розбіжності, які часто трапляються в процесі створення відео.

На щастя, ми змогли знайти ту правильну хвилю, яка допомогла нам створити цю роботу такою, яка подобається нам усім. Я поважаю артистів авторів своїх пісень і з "Темно" Андрій відкрився для мене з нової більш глибокої та потаємної сторони. Я щасливий, що зміг доповнити цю пісню своєю візуалізацією,
– акцентував режисер.

Головним завданням кліпу було передання емоційного стану та підсилення його символізм – люстрою, за допомогою якої герой "освітлює" своє життя.

KHAYAT
KHAYAT
Зйомки кліпу KHAYAT / Фото Ната Курган

KHAYAT зізнається, що завжди дослухається до себе. Пишучи пісні, він намагається візуалізувати музичний твір: "Зйомки кліпу це завжди маленька магія, адже всі картинки, що створювались у твоїй голові при створенні пісні, нарешті оживають. "Темно" більше про стан, про емоції, аніж про якусь сумну, тривіальну історію, тому і відео відповідне. Я дуже вдячний, що вся команда працювала синхронізовано, на одній хвилі і в результаті ми змогли точно транслювати всі атмосферні тонкощі, які було закладено у пісню. Усі люди, що причетні до цієї роботи, в першу чергу, справжні митці і це мене дуже тішить".

Артист, як завжди, виступив стилістом свого кліпу, а до створення одного з образів долучився всесвітньо відомий дизайнер Іван Фролов.

KHAYAT – "Темно": дивіться відео онлайн

Football news:

Shakhtar defender Vitao on 2:0 with Real Madrid: the main Thing is not to fly too high in the clouds
Kiknadze and Meshcheryakov-out! Rabiner after Loko's defeat by Red bull
Real Madrid conceded 9 goals in 5 rounds of the Champions League group stage for The first time
Flick about 1:1 with Atletico: after Muller and Gnabry came on as substitutes, Bayern added to the movement
Muller scored his 47th goal in the Champions League and moved into 10th place ahead of Inzaghi. Zlatan and Shevchenko have 48 goals each
Liverpool and Porto broke into the Champions League play-offs - there are already 8 teams. Which ones? And who is about to be added to them?
Now Liverpool are also without Alisson. The group was won by his 22-year-old substitute with 0 minutes in the Premier League and the Champions League