Ukraine

Херсонська область запросила військове підкріплення у держави

Глава Херсонської ОДА Юрій Гусєв закликав Раду нацбезпеки і оборони направити до регіону додаткові підрозділи Збройних сил. Це потрібно для успішного проведення військових навчань з Естонією восени.

«Наші навчання триватимуть близько місяця. І ми зараз спільно з оперативним командуванням Південь та Генштабом ЗСУ визначаємося щодо конкретних дат з урахуванням тих навчань, які планує провести країна-агресор. Ми будемо залучати і резерв, та інші, необхідні для ефективної тероборони Херсонської області сили і засоби по моделі Союзу оборони Естонії Кайтселийта», – сказав керівник Херсонщини в інтерв’ю Лівому берегу.

Раніше командувач ВМС України Олексій Неїжпапа не виключив можливості прориву російських військ із тимчасово окупованого Криму на південь Херсонської області. Однак Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв заперечив безпосередню загрозу вторгнення  РФ до України з анексованого півострова.

Росія концентрує все більше військ на українських кордонах. Біля кордону України з РФ завершується формування трьох нових російських дивізій, що велося з 2015 року. У Путіна заявили, що про плани приєднання ОРДЛО Кремль нічого не знає, проте РФ і надалі допомагатиме «своїм громадянам».

Football news:

Matteus on Levandovsky: This is not just the best player in the world. His character and will are unique
Messi trained with a bandage on his left leg. This is a precautionary measure, he will play against Bayern
Karl-Heinz Rummenigge: Neuer is world-class, and Ter Stegen is on the way to it
Chelsea are stepping up negotiations for Havertz after Bayer's relegation from the Europa League, Cech is involved in them
Messi bought a penthouse in Milan. It was reported that Inter is Interested in the player
Real advance refund the Youngster of rental Sociedade. Zidane is impressed with his performance
Barys 20 days before the start of the KHL: they do not know where to play, Legionnaires are cut off from the team