Ukraine

Херсонські спортсмени вибороли 42 золоті медалі кубка Світу з “Козацького двобою”

1–3 червня в Одесі у спортивній залі на узбережжі Чорного моря відбувся кубок Світу з Козацького двобою. У змаганнях у 7 розділах контактів, від легкого до повного, та показу техніки взяли участь біля 500 спортсменів з 16 країн. Спортивне свято проходило на 2-х татамі та октагоні в захоплюючій боротьбі як зовсім юних 7-9 річних спортсменів, так і титулованих 25-30 річних професійних бійців ММА та досвідчених ветеранів різних видів одноборств.

Спортсмени Херсонської області у складі збірної команди України, продемонструвавши сміливість  та волю до перемоги, вибороли 91  медаль (42 золоті): клуби Фенікс, Метеор, Патріот, Кіт, Легіон, Характерник.

Перше командне місце завоювала збірна команда України, на другому – збірна Італії, третє – у спортсменів збірної Азербайджану.

Чемпіонами та призерами кубку Світу з козацького двобою у своїх вікових та вагових категоріях стали: Белецький Роман, Бризгун Василь, Кириченко Іван, Максимова Дар’я, Піменов Володимир, Чесніков Андрій, Улей Олександр, Братишевська Наталія, Гаран Глєб, Дереш Михайло, Дисятов Владислав, Дутка Вадим, Войтович Юлія, Зімов Станіслав, Клімашевські Нана та Ринат, Левітський Ігор, Маліновський Іван, Молодченко Тимофій, Морозік Ярослав, Мухіна Діана, Позняков Артем, Стасенко Артем, Туркови Данило та  Олександр, Тищенко Настя, Малига Ольга, Ніколаєв Олексій, Фєдчун Нікіта, Шульц Ніколь, Щербина Ростислав та інші.

Вітаємо всіх спортсменів, тренерів Молодченко Миколу, Кірющенко Тетяну, Солопа Ігоря, Чеснікова Олександра, Кітченко Миколу, Лебєдєва Дмитра батьків спортсменів та всіх хто допомагав у підготовці і бажаємо тільки перемог у майбутніх змаганнях.

Херсонська міськрада

Football news:

Thibaut Courtois: to take the title, you have to suffer. It is not easy to win every match
Antonio Conte: I will not hesitate before leaving if Inter are not happy with what I am doing
Diego Godin: Inter will do everything to keep second place. Now we need to think about how to catch up with Juventus
Harry Maguire: Manchester United want to fight for trophies
Zidane on the victory over Granada: real suffered as a team. Two more games, we haven't won La Liga yet
Real have won 11 games with a minimum score in La Liga for the first time in 11 years
Akinfenwa after Wycombe's exit to the championship: the Only person who can charge me even more is Klopp