logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Хто покинув 9 сезон "Мастер Шеф" у 13 випуску так і не дійшовши до кителя

Хто покинув "Мастер Шеф" 9 сезон 13 випуск / LifeStyle

13 випуск кулінарного шоу "Мастер Шеф" 9 сезону покинув мужній та цілеспрямований учасник – Андрій Боденко.

Андрій Боденко – 27-річний юрист, який покинув улюблену справу та вирішив піти в кулінарію. Хлопець був ярим борцем за права людей та консультував їх у своїй компанії! 

Андрій переїхав до столиці із рідного Харкова 5 років тому. Відтоді його життя змінилося, як і смаки та цілі у житті. Сьогодні, хлопець прагне більш творчої роботи та готовий навчатись і йти до мети великого кулінара.

Шлях на проєкті "Мастер Шеф" 9 сезону у хлопця був доволі нелегким. На кастингу Андрій приготував суддям проєкту філе міньйон з гарбузовим пюре. Ця страва сподобалась суддям та він потрапив у 50 найкращих кулінарів-аматорів 9 сезону проєкту "Мастер Шеф".

Згодом потрапив у омріяну десятку кулінарного шоу "Мастер Шеф". Андрій з випуску у випуск потрапляв у чорні фартухи та йому завжди вдавалося здивувати трійку суддів проєкту своїм кулінарним талантом.

Страва з качки переслідувала кулінара-аматора конкурс за конкурсом. Також, вона вирішила його долю і у останньому конкурсі на проєкті "Мастер Шеф". Андрій не справився із поставленим завданням від Ектора Хіменеса-Браво та погано витопив жир з качки та провалив завдання, за що і покинув кулінарне шоу.

Бажаємо Андрію Боденко не здаватися та впевнено йти до своєї мети у світі кулінарії!

powered by lun.ua
Themes
ICO