Пробки в Києві б'ють всі рекорди навіть під час карантину. Здавалося б, COVID-19 повинен допомогти зробити трафік більш спокійним і вільним, але немає. У столиці України фіксуються всі нові і нові антирекорди. За новими даними рівень завантаженості доріг міста порівняємо з рівнем завантаженості таких міст, як Джакарта і Бангкок.

Такий висновок можна зробити, побачивши світовий рейтинг «Столиць корків», який складається щорічно відомою компанією по дослідженню дорожнього трафіку TomTom. У цьому рейтингу Київ посів 12 місце. Він впритул підійшов до 10 та 11 місця, на яких стоять Бангкок (Таїланд) і Джакарта (Індонезія). При цьому три міста отримали однаковий індекс 53%. Відставання Києва від цих світових столиць є негативним фактором.

Бангкок і Джакарта зберегли свої показники за минулий рік, тому зайняли більш високі позиції в рейтингу, а ось Київ лише наростив показники завантаженості на 7% порівняно з показниками минулого року. Стрибок показників Києва є рекордом.

Примітно, що позаду Києва залишилися Каїр, відомий своїм хаотичним і завантаженим трафіком, малайзійський Куала-Лумпур і інші міста, які суттєво перевершують Київ за кількістю жителів і автомобілів.

Нагадаємо, Знай писав, що пасажири трамвая у Києві зупинили нахабних водіїв, які намагалися по шляхах об'їхати затори.

Знай передавав, що в Києві нахабний забудовник вирішив відхопити шматок дороги під ТРЦ. 

Нещодавно Знай передавав, що львів'яни виявили новий спосіб нормалізації руху транспорту і позбавлення від пробок.