Ukraine

Клімкін поділився власним прогнозом щодо результатів президентських виборів у США: Чалий не погоджується

Клімкін зробив ставку на Байдена, а Чалий - на Трампа.

Ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що віцепрезидент США Джо Байден переможе діючого американського президента Дональда Трампа на виборах із вірогідністю в 60%.

Про це він заявив у прямому етері ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"60% - що Байден виграє, - поділився припущенням Клімкін. - Вважайте, це моя інтуїція". Посадовець додав, що активно слідкує за передвиборчими перегонами, зокрема за дебатами.

"Чотири роки тому саме станом на вчора було 17% виборців в Штатах, які не визначились. Зараз – 6,7%, - сказав він. - Є таке поняття - Штати, які коливаються від демократів до республіканців. Це є північний пояс, відповідно, південний пояс, і, умовно, ще два штати на заході – Невада і Арізона".

Клімкін вважає, що дебати не можуть вплинути на американських виборців.

"Вплинути за допомогою сюрпризів, я знаю, що над цим працюють і Байден, і Трамп, можливо. Тобто таких емоційних сплесків. Вони будуть за два тижні до виборів", - спрогнозував експосадовець.

У відповідь Надзвичайний і Повноважний посол України Олександр Чалий заявив, що, навпаки, "ставить 60% на Трампа і 40% - на Байдена".

"Сьогодні в Америці відбувається дуже цікава ситуація – Америка на межі. І це не тільки американські вибори. Це боротьба світова, двох майбутніх трендів глобальних, - пояснив дипломат. - Чи буде продовжуватись світовий світоустрій, американський устрій на ідеях ліберальної демократії, чи все ж таки це будуть вже нові ідеї, консервативні".

Як стверджує Чалий, "ліберальна демократія так загнала Америку, що вона зараз подібна на суспільство пана Брєжнєва".

"Вони бояться говорити правду. Вони тільки на кухні можуть говорити, що вони думають. По американським дослідженням, так звана політкоректність не дозволяє 60% американцям казати те, що вони думають", - додав посол.

За його словами, соціологічні дані сьогодні "не віддзеркалюють ситуацію".

"Америка сьогодні подібна на нас в період майданних настроїв. І це дуже небезпечно. Тому те, що буде в Америці після виборів, це не факт, що ми не отримаємо щось подібне на громадянський великий американський майдан", - заявив Надзвичайний і повноважний посол.

Відео Це моя інтуїція: Клімкін спрогнозував 60% Байдена проти 40% Трампа на виборах у США

У "Право на владу" - ексміністр закордонних справ Павло Клімкін. Він озвучив свій варіант результатів президентських виборів у США: 60% - що виграє Байден.  

Це моя інтуїція: Клімкін спрогнозував 60% Байдена проти 40% Трампа на виборах у США

Football news:

Arteta about 0:1 with Leicester: I Don't know why the hell our goal was canceled. It is difficult to create space when 10 people are sitting behind the ball line
Rodgers on 1-0 with Arsenal: Leicester deserved to win. Vardy is a world-class player
Juve without Ronaldo could not beat Verona and Crotone in Serie A
Vardy has scored 11 goals in 12 games against Arsenal in the Premier League. Only Rooney has more
15,000 Teddy bears were planted at the Heerenveen match as part of a campaign to fight cancer. Toys sold for 230 thousand euros
Adidas and Pharrell Williams have reinvented the old forms of Real Madrid, Arsenal, Manchester United, Bayern Munich and Juve. The design is hand-made and celebrates imperfection
Barcelona filed a complaint about the refereeing of the match with Real Madrid to the Spanish football Federation