Ukraine

Клімкін розповів, хто в Європі найбільший лобіст ідеї «руського миру» для України

У Франції явно зростають думки про те, що Україна має залишитися на перспективу буферною зоною для західної Європи, - Клімкін - Клімкін розповів, хто в Європі найбільший лобіст ідеї «руського миру» для України

У Франції явно зростають думки про те, що Україна має залишитися на перспективу буферною зоною для західної Європи, - Клімкін

Голова МЗС Павло Клімкін розповів, що в Європі найбільшим лобістом ідеї «руського міру» для України на сьогодні є Франція. Про це міністр розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому».

За словами Клімкіна, у Франції зростають дискусії стосовно того, щоб в нашому регіоні, і це не тільки Україна, а й умовно Молдова, був якийсь спільний менеджмент. «Це означає - менеджмент російський. Я бачу все більше людей, які про це говорять, і політиків, і на конференціях», - стверджує дипломат.

При цьому Клімкін зазначив, що він не говорить, «що це позиція Макрона».

«Але у Франції явно зростають думки про те, що ми маємо залишитися на перспективу буферною зоною. Для багатьох у Франції це вигідно, оскільки є чималий прошарок політиків і бізнесменів, які не хочуть створювати собі проблеми з Росією і не хочуть бачити Україну як частину Європи. Вирішення ситуації по Україні - це як баба з возу», - вважає очільник МЗС.

Водночас, на думку Клімкіна, у Німеччині це не є домінуючим трендом, але загрозливі тенденції теж існують.

«Є прагнення до створення нової «нормальності» з Росією. Я вважаю, що це може підтримати більше половини європейських країн в якийсь момент. Тобто, я про це можу сказати абсолютно серйозно», - наголошує дипломат.

Клімкін вважає, що до моменту, коли у Західній Європі вирішать віддати Україну на поталу «руському міру» залишилося небагато часу.

«Часу у нас точно небагато. Якщо подивитися міжнародний контекст по всіх напрямках, то він погіршується, ускладнюється. Подивіться на Близький схід, є кампанія в США, є якісь торговельні суперечки», - говорить міністр МЗС.

Football news:

Borussia agreed to transfer 17-year-old midfielder Birmingham Bellingham for 23 million euros
Getafe goalkeeper Soria on 0:1 with Real Madrid: a Draw would have been fairer
Courtois has kept 16 clean sheets in the League – more than anyone in the top 5 leagues of Europe
Ex-referee Andujar Oliver: Carvajal was clearly knocked down in the Getafe penalty area. A clean penalty
Carvajal on 1-0 with Getafe: we Should have taken advantage of Barca's misfire. Everything depends on us
Gattuso on 0:2 with Atalanta: I'm furious. I didn't like the attitude of the players
The match between city and Liverpool in an empty stadium is a very strange feeling. Pep reacts to a reporter shouting, Gary Neville can be heard across the podium