logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Колеги, це п**дєц, – меркиня Ліпецька з матом провела інспекцію – відео

Росія знову вражає. Цього разу відзначилася меркиня Ліпецька Євгенія Уваркіна. Жінку настільки обурила ситуація з Нижнім парком, який будують, що вона використала ненормативну лексику.

Відео з її матюкливою промовою зараз набирає розголосу в мережі.

Колеги, це п**дєц. Час: дев'ята година. Одна невиразно працює техніка – раз. Раз – техніка стоїть. Два – техніка стоїть. Три, чотири, п'ять, шість, і тиша. І жодного народу, і ніхто, блядь, сміття не прибирає. Де народ? Де народ, що ми робимо?
– каже у ролику Уваркіна.

Також на відео меркиня Ліпецька пояснює свою поведінку. За її словами, вже 20 грудня мають здати об’єкт. Крім того, незабаром має прибути губернатор, і "тут має бути максимум зроблено".

"Я розумію, що ось цей обсяг роботи – ось вона, інтенсивність. Робота кипить, й*б твою мать! Просто кипить! Просто! Ось це, бл**ь, все ще разіс*ано. Ніхто сюди не береться, нічого не робиться. Ось так, два нещасних хлопці вдають, що вони щось роблять, – прибирають сміття. Інтенсивненько!" – додає чиновниця.

Також вона розповіла, що щоранку звітують, що у парку кипить робота, але насправді, як виявилося, це не так.

Меркиня Ліпецька обматюкала робітників у Нижньому парку: дивіться відео (ненормативна лексика) 

Згодом Уваркіна прокоментувала скандальне відео. За її словами, вона його відправила у робочий чат, і хтось з робітників завантажив ролик і поширив мережею. Також вона переконує, що не з її уст не лунали жодні образи, а були лише чіткі настанови. Водночас міська голова підкреслила, що це були емоції.

"Буде внутрішня перевірка, ми зараз займаємося цим питанням. Бо це є порушенням особистих прав і неохайністю", – додала Уваркіна.

Що зараз відбувається у Нижньому парку в Ліпецьку 

Крім того, вона зазначила, що модернізацію парку мерія почала доволі пізно – лише в листопаді, і це пов’язано з їхніми внутрішніми питаннями. Але це означає, що підрядник може ослабити темп.

Передусім відповідальність за реалізацію проєєкту щодо реконструкції парку несу я. Сьогодні щодня ми маємо режим фінішу, коли ми контролюємо і зранку, і увечері. Ми бачимо, що моя ранкова перевірка суттєво вплинула на темп і на стосунок, підбадьорила. І я думаю, що 28 числа ми все ж відкриємо парк,
– констатувала Євгенія Уваркіна.

У коментарі виданню Gorod48, вона розповіла, що за день до запису відео у неї була зустріч з губернатором, який цікавився ходом реновації Нижнього парку. На зустрічі меркиня Липецька йому пообіцяла, що роботи в парку закінчаться 25 грудня.

Зауважимо, що другий етап реконструкції мали завершити ще листопаді, проте у мерії вирішили переробити проєкт – чиновникам не сподобалося плитка, оскільки в Нижньому парку – високий рівень ґрунтових вод, тому її вирішила класти інакше. За перший і другий етап Нижнього парку в 2019 році з федерального, обласного та міського бюджетів витратять 180 мільйонів рублів (майже 74 мільйони гривень).

Коментар Євгенії Уваркіної щодо скандального відео з її ненормативною лексикою 

Themes
ICO