Ukraine

Коли зростуть ціни на електроенергію

Коли зростуть ціни на електроенергію
У Кабміну не буде іншого виходу, крім збільшення цін. Фото: pixabay.com

Після місцевих виборів ціни на електроенергію можуть зрости через дефіцит фінансів на енергоринку.

Заступник голови парламентського комітету енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко пояснює, що в Кабміну не буде іншого виходу, крім збільшення цін.

"У мене немає сумнівів у тому, що уряд нікуди не дінеться. Я відкрито заявляю: пройдуть місцеві вибори, і готуйтеся, споживачі, в першу чергу. Уряд не втримає ціни на електроенергію для населення", - каже Кучеренко в інтерв'ю для "UBR".

З його слів, першою фазою може бути скасування пільгового тарифу на 100 кВт. На його думку, це буде тільки початок, оскільки контроль за тарифоутворенням втрачено повністю, і з ринку вимиваються гроші.

"Я поки не говорю про проблеми в мережевих компаніях обленерго, оскільки там реально недооцінені тарифи і вони будуть підвищені. Проблема є в Укренерго і його тарифом, проблема є в Енергоатомі", - каже Кучеренко.

З 1 серпня НКРЕКП підвищила тариф на передачу електроенергії оператора Об'єднаної енергосистеми України НЕК "Укренерго" на 54,6% – з 155,4 грн/МВт-год до 240,23 грн/МВт-год (без ПДВ). Експерти прогнозують, що це тільки початок, і вартість електроенергії для населення в результаті подорожчає в 2-2, 5 рази.

Зараз ви читаєте новину «Коли зростуть ціни на електроенергію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Barcelona's Interest in Isak Increased after Koeman's appointment. Larsson has a high opinion of the player (Mundo Seportivo)
Manuel Pellegrini: When you play against Real Madrid and var, it's too much
PSV and Porto are Interested in Barcelona midfielder PUC. He doesn't want to leave the club
Puyol about Barcelona: If we want to win the championship, we need to perform very well
Schalke sacked Wagner. The team has not won the Bundesliga since January
Iacini on 3:4 with Inter: Even a draw would be an unfair result, given how many chances Fiorentina created
Ramos Pro 3:2 with Betis: the Referee tried his best and didn't do anything intentionally