Ukraine

Коронавірус в Італії виявили у 26-річної українки: вона в лікарні, її родина на карантині

В Італії на Covid-19 захворіла українка / Ілюстративне фото (pixabay)

Перший випадок зараження коронавірусом Covid-19 серед українців в Італії підтвердили 26 лютого. Молода українка приїхала з Ломбардії, де зафіксували спалах хвороби, до батьків на південь країни. Там їй стало погано через кілька днів, лікарі зробили тест та підтвердили коронавірус.

У молодої українки з регіону Кампанія аналіз виявив небезпечний коронавірус. Про це розповіли місцеві ЗМІ та мер регіону, у якому мешкає родина жінки.

Голова муніципалітету Монтано-Антілія Лучано Трівеллі у фейсбуці опублікував відеозвернення, у якому розповів наступне: 

Українка, у якої виявили Covid-19, живе та працює в Кремоні – це на півночі Італії у Ломбардії, де якраз і зафіксували найбільшу кількість хворих на коронавірус.

В Монтано-Антілія вона приїхала до батьків. Цей муніципалітет розташований у південному італійському регіоні Кампанії, за понад 700 кілометрів від Кремони.

Італія
Верхня позначка – звідки приїхала українка, нижня – де вона захворіла

Італійці у коментарях до допису Трівеллі побоюються, що поширенню вірусу з півночі на південь країни не вдасться запобігти, та попри все бажають українці швидкого одужання. 

Журналістка Stranieriinitalia Мар'яна Сороневич у фейсбуці додала, що українка відчула перші симптоми захворювання лише через 5 днів після приїзду до батьків.

Зараз "стан її здоров'я не критичний – дівчину перевели в інфекційну лікарню у Неаполі". 

Коронавірус Covid-19: що треба знати

Коронавірус
Коронавірус в цифрах / Інфографіка 24 каналу

powered by lun.ua