logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Кравчук вважає, що в канонічну версію гімну України закралася смислова помилка – подробиці

ICTV

Політик розповів, що брав участь у дискусії щодо тексту українського гімну

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук пояснив, яка смислова помилка міститься в канонічній версії українського гімну авторства Павла Чубинського. Про це він розповів в інтерв'ю каналу "112 Україна".

Кравчук, коментуючи прийняття у 2003 році закону "Про державний гімн України", розповів, що був причетний до дискусії щодо тексту гімну. За його словами, у слова Чубинського під час друку закралася помилка.

За словами політика, "правильно "и", а не "а": "ще не вмерли України ні слава, ні воля". Тобто не померли слава і воля країни, а не "ще не вмерла Україна", а далі що – безглуздість: і слава, і воля. Ні логіки, ні поєднання, ні граматичного зв'язку в мовленні. Тож це була помилка", – зазначив екс-президент.

Нагадаємо, раніше Кравчук заявив, що Україна зможе подолати бідність і війну, всупереч "рагульським розмовам" і заявами президента Росії Володимира Путіна, що це "випадкова держава".

Як повідомляв 5.UA, наприкінці червня 2019 року в центрі окупованого Донецька замайорів синьо-жовтий прапор і пролунав український гімн.

"Україна понад усе!": як у Києві відбувся Марш захисників України – фото

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO