Ukraine

Кравчук закликав Зеленського карати порушників закону, ким би вони не були

Кравчук закликав Зеленського карати порушників закону, ким би вони не були
Звернення Кравчука присутні в залі зустріли оплесками. Фото: ЕРА

Перший президент України Леонід Кравчук закликав Володимира Зеленського забезпечити покарання для порушників закону, незалежно від їхнього політичного статусу.

Із такими словами він звернувся на урочистому засіданні Ради з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України.

"Усіляко підтримуючи втілення у життя фундаментальних позицій демократії і верховенства права, прошу не забувати, що все це діє тоді, коли діє закон. Перед законом усі рівні. Я бачу, як люди, деякі депутати, політичні сили зневажають закон. Дивляться на закон, часто - на Конституцію, як на папірець чи ще гірше - на ганчірку. Це неприпустимо. Від вас залежить, щоб закон торжествував. А ті, хто порушують закон, були притягнені до відповідальності, незалежно, хто він був чи є", - сказав Кравчук.

Сьогодні у Верховній Раді проходить урочисте засідання до 30-річчя прийняття Декларації про державний суверенітет. Документ ухвалили 16 липня 1990 року в залі Верховної Ради УРСР конституційною більшістю народних депутатів.

Із трибуни парламенту Володимир Зеленський визнав, що Україна шостий рік захищає свій суверенітет від російської агресії. Раніше він називав російських окупантів "тією стороною".

Зараз ви читаєте новину «Кравчук закликав Зеленського карати порушників закону, ким би вони не були». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Berbatov – Bale: Gareth, I want to see you play football!
Arturo Vidal: Bayern are always the favourites, but Barcelona is the best team in the world
Kike Setien: Lewandowski is a great player, but he is not on the level of Messi
The great Milan of the noughties are already coaches: Gattuso is rebuilding Napoli, Shevchenko is going to the Euro, some are still at the club
The Premier League will not have a winter break in the 2020/21 season. Start-September 12, end-may 23
Liverpool have entered talks with Bayern over Tiago
Vertonghen goes to Benfica. The contract is for 3 years