Ukraine

Львівські перевізники вимагають вдвічі підняти вартість проїзду у маршрутках

Перевізники вимагають у міськради негайно підняти варість проїзду у львівських маршрутках до 14 гривень.

Про це повідомила прес-служба Асоціації перевізників Львівщини.

Львівські перевізники оприлюднили заяву, згідно із якою вимагають у Львівської міської ради терміново підняти вартість проїзду у громадському транспорті Львова.

За словами перевізників, вартість проїзду, яка мала змінитись ще до виборів восени минулого року, залишається незмінною, реальний тариф без інвестиційної складової – не менше 14 гривень.

Крім цього, міськрада не компенсувала перевізникам кошти, які мали б покрити витрати на перевезення під час карантинних обмежень, а розмір дотації за пільгові перевезення виплачується на рівні минулого року, хоча ,як заявляють перевізники, кількість пільговиків з утворенням Львівської міської територіальної громади зросла.

"На даний час загальна заборгованість автотранспортних підприємств за пальне, включно із АТП-1, перевищує шість мільйонів гривень. Це без урахування боргів за запчастини, колеса, мастильні матеріали... Системні зміни в підходах до автомобільного громадського транспорту прогнозують не скоріше червня цього року. Всі пропозиції, які надходять від перевізників, не розглядаються" – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, наприкінці січня цього року комісія транспорту, зв'язку та міської мобільності Львівської міськради розглянула питання підняття тарифу за проїзд у Львові і встановила, що реальна економічно-обгрунтована ціна становить 14 грн.

Додамо, з 1 лютого 2019 року у Львові вартість проїзду в автобусному транспорті Львова становить 7 грн. Вартість проїзду у міських маршрутках перед цим піднімали у грудні 2017 року. Тоді ціна за проїзд зросла з 4 грн до 5 грн.

Football news:

Johan Cruyff moved to Levante 40 years ago. Received two million per game and demanded a profit from away matches
Ibra will be torn between matches and the festival in Sanremo for a week. 4 musical evenings and 2 matches in 6 days
The champion of China, Jiangsu Sunding, announced the termination of its activities. Inter is owned by the same company
Ex-goalkeeper of the national team of Argentina Cavaliero killed a man
Schalke has sacked head coach Gross and the sports director. The team is last in the Bundesliga
Werner on Chelsea: The period when I didn't score was the worst of my career
Ole Gunnar Solskjaer: You're in the wrong place if you're at Manchester United and you like to lose. I may be the worst loser in the club